Iš anksto nulemtas kelias

Dvasinis darbas, Kabala ir kiti mokslai, Realybės suvokimas

Klausimas. Ar likimas – tai iš anksto nulemtas kelias, kuriuo turiu nueiti iš taško A į tašką B?
Atsakymas. Tiesiog privalai! Net jei norėsi eiti kita kryptimi, likimas stums tave į reikiamą vietą. O jei nejudi reikiama linkme, gauni smūgį. Tada kaltini blogą lemtį, bet iš tikrųjų – pats nejudėjai į reikiamą pusę.
O gali būti, kad nesuprasdamas, kas vyksta, blaškaisi iš vieno krašto į kitą, sulauki sėkmės ženklų ir vėl kaskart gauni smūgių, nes nesupranti, kaip elgtis su šia jėga, tave stumiančia, vystančia ir vedančia į tikslą – formą, kurią privalai įgyti vystymosi pabaigoje. Juk tai mus vystančios jėgos, veikiančios viso evoliucijos proceso metu.
Šiuo metu esame ypatingame evoliucijos taške, kai šie mus veikiantys sėkmės ženklai priklauso jau žmogiškajam lygmeniui, Žmogaus pakopai.
Dabar kiekvienas iš mūsų ir visi kartu galime apsiginkluoti žinojimu, kuria kryptimi pasukti, dėl ko ateina šios jėgos, ko mus išmokyti nori kiekviena gyvenimo detalė, kaip aš kiekvieną akimirksnį galiu sutarti su visa mane supančia visuomene, kai kas nors mane spaudžia, verčia veikti, kas nors trukdo arba padeda. Galiu visas šias jėgas surinkti ir sudaryti iš jų savo gyvenimo žemėlapį.
Būdamas gamtoje ir veikiamas skirtingų jėgų – šilumos ir šalčio, slėgio, lietaus ir saulės, įvairių trukdžių iš negyvojo, augalinio ir gyvūninio lygmenų, galiu naudoti šias jėgas savo vystymuisi. Bet svarbiausia – išjudinti jėgas, kurių paprastai nejaučiame, tuos pačius sėkmės lašus.
Ar galima pakeisti likimą?
Klausimas. Likimo pakeisti negaliu, o sėkmę – galiu?
Atsakymas. Likimą taip pat galima pakeisti. Likimas – tai mano vystymosi kokybė: kaip suvokiu kelią. Tai gali būti kančios, karai, gyvenimas ir mirtis, dar kartą gyvenimas ir mirtis – ir taip šimtus metų. Arba galiu labai greitai praeiti tą kelią.
Tik turiu žinoti, kokią galutinę formą, pavidalą turiu pasiekti, ką savyje turiu pakeisti, o ko – ne, į ką sutelkti jėgas, o į ką – ne, kokią aplinką turiu formuoti, kas mano rankose, o kas – ne. Juk sėkmės lašai veikia žmogų kryptingai.
Kas yra likimas?
Klausimas. Kas gi yra likimas?
Atsakymas. Paprastai likimą suvokiame kaip kažką nulemto, ko neįmanoma paveikti. Šia prasme likimas – tai keliavimas, kuriame pats nedalyvauji.
Tai kelias „beito“ – „savo laiku“, kai tiesiog gyvenu: mane mėto ir vėto, sergu arba esu sveikas, mane muša arba nužudo, staiga laimiu milijoną arba jį prarandu, gyvenu, mirštu ir vėl gimstu. Šitaip gyvenimas po gyvenimo esu aklo likimo rankose.
Ryšys tarp žvaigždžių, likimo ir sėkmės ženklų
Klausimas. Koks ryšys tarp žvaigždžių, likimo ir sėkmės ženklų?
Atsakymas. Tai yra simboliai. Iš tikrųjų turime žinoti, koks mūsų galutinis tikslas ir kaip nuolat judėti jo link. Tuomet mūsų vystymosi jėgos bus mums palankios. Tam reikia studijuoti kabalos mokslą, kuris aiškina, ką reikia daryti, kad eitume gėrio keliu.

Iš 2015 m. sausio 8 d. 494-ojo pokalbio apie naująjį gyvenimą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>