Kodėl gyvenimas toks sunkus?

Kabala, Krizė, globalizacija

Klausimas. Asmeniniame gyvenime aš išgyvenu labai sudėtingas situacijas: ir darbe, ir šeimoje, ir vaikų auklėjime, ir finansuose.
Jūs kalbate apie labai aukštus dalykus, apie aukštesniąją sistemą. Visa tai man atrodo per daug tolima. Aš nesuprantu, ar ten yra Kūrėjas, ar yra tas, kuris valdo mūsų tikrovę. Ko jis iš manęs nori?! Kodėl mano gyvenimas turi būti toks sunkus?!“
Atsakymas. Kaip aiškina kabalos mokslas, viskas, kas su mumis vyksta, turi paskatinti mus atskleisti aukštesniąją jėgą.
Mes priversti klausti: „Kokia mano gyvenimo prasmė?! Kas sukelia mums tiek daug skausmo? Kam jis verčia mus taip kentėti? Jei tai yra gėrio jėga, tai neturėtume taip kentėti… Priešingai! O jeigu tai blogio jėga, tai kaip tai įmanoma? Juk Biblijoje pasakyta, kad Kūrėjas yra geras. Kas gi su mumis vyksta?“
Esame egoistai, todėl negalime priartėti prie aukštesniosios tikrovės, jausdami gėrį: jei jaučiuosi gerai, tai nesiruošiu nieko ieškoti. Lygiai taip, būdamas sotus, būsiu ramus, o būdamas alkanas – ieškosiu, ką suvalgyti, kol rasiu.
Todėl žmonės gyvena nesibaigiančiose kančiose, siekdami jų išvengti. Taip vystydamiesi, pakopa po pakopos, pradedame suprasti, kad pasirinkimo nėra: privalome suvokti šią aukštesniąją jėgą, atskleisti aukštesnįjį pasaulį, aukštesniąją sistemą.
Palaipsniui pajaučiame, kad yra prasmė, nors gyvenimas atrodo kaip atsitiktinumų kratinys, – matyt, yra dėsningumas, kad visada kenčiame.
Akivaizdu, kad šiandien pasaulyje žmonės kenčia, vartoja vaistus nuo depresijos, narkotikus ir t. t. Būtent iš tokios būsenos prasideda atskleidimas.
Patariu šį klausimą pabandyti išspręsti. Kabalos mokslas, atsiskleidžiantis būtent dabar, suteikia mums galimybę atrasti viso blogio priežastį ir pakeisti ją gėriu.

Iš 2015 m. balandžio 12 d. radijo stoties 103FM programos

Daugiau šia tema skaitykite:

Ieškotojų karta

Asilas raitas ant žmogaus

Paslėptis, esanti prieš atskleidimą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>