Į kokį kūną įsikūnija siela?

Kūnas ir siela

Klausimas: Beveik visi tiki, kad egzistuoja siela, tik nežino, kur ji yra ir kokia ji. Dauguma tiki, kad siela įsikūnija į kūną gimstant žmogui ir palieka kūną, kai jis miršta, pratęsdama savo nepriklausomą egzistavimą neaišku kur. Kas yra siela?
Atsakymas: Siela – tai Kūrėjo dalis iš aukščiau. Kūrėjas – tai aukštesnioji gamtos jėga, gera ir nešanti gėrį, davimo ir meilės jėga. Aukštesnioji meilės jėga begalinė ir yra begalybės erdvėje, kitaip tariant, ne mūsų ribotame materialiame pasaulyje, o aukštesniuose matavimuose, kurių mes nejaučiame.
Šios bendros didžiulės, begalinės meilės jėgos dalelė vadinama siela.
Klausimas: O kaip ši siela susijusi su kūnu?
Atsakymas: Nėra jokio ryšio tarp kūno ir sielos. Kūnas priskiriamas gyvūniniam lygmeniui ir šiuolaikinė medicina gali pakeisti visas jo dalis. Greitai jie bus spausdinami 3D spausdintuvu. Kaip kūnas gali būti susijęs su siela?
Kūnas – tai dar ne žmogus. Žmogus – tai tam tikra esmė, panaši į Kūrėją, davimo ir meilės jėgą. Būtent todėl ji vadinama „žmogumi“ (Adam), kitaip tariant „panašiu“ (dome). Altruistinė savybė, panaši į Kūrėją, vadinama žmogumi.
Žmogus turi pats suderinti savo savybes, kad taptų panašios į Kūrėjo, ir taip jis ruošia sau vietą, kur įsikūnys Kūrėjo dalis, vadinama siela. Tos savybės, kurias jis pats paruoš, vadinamos sielos kūnu. O įsikūnijusi Šviesa – tai vidinis pripildymas, pati siela, Šviesa.
Tiek, kiek paruošiau sielos kūną, panašų į Kūrėjo, jis vadinamas žmogumi. Mano davimo ir meilės savybės – tai ir yra pats kūnas, į kurį įeina siela. Čia nekalbama apie tai, kad siela įsikūnija į paprastą fizinį kūną, kuris nesiskiria nuo gyvūnų.

Iš 2015 m. vasario 17 d. 523-ojo pokalbio apie naująjį gyvenimą

Daugiau šia tema skaitykite:

Trumpai ir paprastai apie sielą

Kur yra siela?

Ir vėl apie sielą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>