Viduramžiai ar šviesi ateitis?

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Nuomonė. Pajamų skirtumas tarp turtingiausių ir skurdžiausių piliečių išsivysčiusiose šalyse pasiekė grėsmę keliantį mastą ir gali pasiekti lygį, būdingą ne išsivysčiusių šalių ekonomikai, o viduramžiams.
Nuo 1980 m. piliečių pajamų nelygybė nuolat augo, šiandien yra pasiekusi maksimalų lygį per pastaruosius trisdešimt metų. Kad būtų sumažinta pajamų nelygybė, rekomenduojama sukurti daugiau darbo vietų.
Komentaras. Bet juk pasauliui nereikalingi darbuotojai, priešingai, visuomenė išgyvena darbo rankų perteklių ir nežino, ką daryti su tais, kurie gauna pašalpas!
Išeitis – arba karas, kurio metu visuomenė atsikratys nuostolingų masių, arba žmonijos perėjimas į racionalaus egzistavimo sistemą, kai gaminama tik tai, kas būtina visų egzistavimui, o laisvas laikas ir jėgos atiduodami vienybei ir ryšiui tarp žmonių įgyvendinti. Kito sprendimo nėra!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>