Kaip įveikti depresiją?

Sveikata

Klausimas. Susidomėję pažiūrėjome vaizdo įrašą, kur Jūs pasakojate apie depresiją. Jūs teigiate, kad depresijai įveikti reikia atrasti didelį tikslą, panorėti išvysti šviesą, pakilti virš materialių dalykų ir pan.
Mano žmona trejus metus serga labai sunkia depresija. Nusivylimas, savigaila, ašaros, liūdesys, išgyvenimas, skausmas – tik tokios jos emocijos. Ji sako, kad ,,dvasiškai puolė“, prarado ryšį su Dievu ir meilę, negali šio ryšio su Dievu atkurti.
Anksčiau ji užsiiminėjo dvasinėmis praktikomis, buvo daug pasiekusi, priartėjusi prie Dievo. Po ,,kritimo“ ji 25 dienas badavo ir visiškai prarado energiją. Dabar jos tikslas – sugrįžti pas Dievą, tačiau energijos neatsiranda. Ji sako, kad miršta. Ką mums daryti? Padėkite, prašau!
Atsakymas. Atrinkite ir parodykite jai pačius įspūdingiausius vaizdo įrašus. Jeigu įmanoma, atvežkite ją į kabalos kongresą!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>