Kodėl egzistuoja mūsų pasaulis?

Realybės suvokimas

Klausimas. Kaip ir kam Kūrėjas sukūrė materialųjį pasaulį?
Atsakymas. Mūsų pasaulis sukurtas specialiai tam, kad žmogus išsiugdytų galimybę pakilti į aukštesnės būsenos suvokimą, laipsniškai ištaisytų visus savo norus, pradedant mažiau egoistiniais, baigiant labiau egoistiniais.
Mūsų pasaulis yra tai, ką jaučiame ir suvokiame savo neištaisytais norais.
Kai mes ištaisome save ir pakylame į aukštesniojo pasaulio suvokimą, juntame dviejų pasaulių skirtumą, jų kontrastą, iš kurio mums ir atsiranda aukštesniojo pasaulio suvokimo gilumas. Dviejų pasaulių potencialų skirtumas žmogui suteikia vidinio suvokimo pojūtį.
Klausimas. Kodėl materialusis pasaulis taip įtraukia žmogų?
Atsakymas. Tai vyksta specialiai tam, kad mumyse būtų sukurta pasipriešinimo aukštesniojo pasaulio suvokimui sistema. Ir tada, kuo daugiau skirsis potencialai, tuo giliau pajausime dvasinį pasaulį.
Bet kuris žmogus gali ištrūkti iš mūsų pasaulio. Viskas priklauso nuo jo aplinkos ir kilimo metodikos tinkamo naudojimo.
Klausimas. Ar egzistuos materialusis pasaulis, visoms sieloms susijungus su Kūrėju?
Atsakymas. Ne. Mūsų pasaulis dings iš mūsų pojūčių todėl, kad jis pasireiškia tiktai mūsų neištaisytose savybėse ir mes jį juntame kaip negyvąją, augalinę ir gyvūninę materiją. Visa tai – mūsų viduje.
Kai pradedame jausti aukštesnįjį pasaulį, mums atsiskleidžia mūsų pasaulio iliuziškumas. Ir mums taisant savo egoistines savybes mūsų pasaulis pamažu dingsta kaip miražas.

Iš 2015 m. spalio 11 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Iliuzinis pasaulis

Dvigubas gyvenimas

Ar ateis pasaulio pabaiga?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>