XXI amžiaus Nojaus arka

Kabala ir kiti mokslai, Krizė, globalizacija

Komentaras. Kuriamas XXI amžiaus Nojaus arka. Žinoma, kad per milijardus Žemės egzistavimo metų buvo vienuolika masinių išmirimų. Didžiausias iš jų įvyko permo periodu, kai išmirė 95 % viso, kas gyva Žemėje.
Nūnai Rusijoje norima surinkti visų gyvų organizmų rūšis, jas išsaugoti ir sukurti savitą duomenų banką – „Nojaus arką“.
Atsakymas. Esmė ta, kad Žemė, ir apskritai visas pasaulis turi savo pabaigą. Juk materija – tai tam tikras mūsų pasaulio jautimas. Visi jo įvykiai, egzistavimas jame, nuoseklumas, laikas, visa, kad nutinka, tėra mūsų pojūčiuose. O to, ko nejaučiame, nežinome, tai mums neaišku. Ar kas nors egzistuoja?
Šiame pasaulyje tūkstantmečius švaistome tam, kad kaip vaikai iš smėlio pasistatytume miestus, archyvus, bibliotekas, kinotekas ir pan. Iš tikrųjų visa tai neegzistuoja – tik mes taip jaučiame! O mūsų pojūčiai greitai iš esmės keisis!
Imsime jausti pasaulį nauja savybe – davimo savybe ir tada dabartinė gavimo savybė atrodys mums kaip neegzistuojanti! Pakilsime virš jos, ir viskas, ką kūrėme šiame pasaulyje, tiesiog išsisklaidys kaip dūmas.
Pasaulis išnyks, mat žmonija įgis naują jutimo organą, pereis prie naujos koordinačių sistemos!
Klausimas. Ne dėl to, kad kils branduoliniai karai?
Atsakymas. Ne! Branduoliniai karai vis tiek nesunaikins visos žmonijos, nes ji turi pasiekti būseną, kai pasikeis, išsitaisys, pakels save!
Net jeigu branduoliniai karai sunaikins 90% žmonijos, tai likę 10% privalės įvykdyti visą kūrimo programą! Ir tada išnyks viskas, ką šiandien jaučiame mūsų pasaulyje – save ir materiją. Save ir mus supantį pasaulį pradėsime jausti visiškai kitaip – kaip vieną bendrą sielą.
Klausimas. O jums negaila, kad 70 Jūsų parašytų knygų pradings?
Atsakymas. Tegu kad ir rytoj pradingsta! Bet žmonija ims judėti pirmyn!
Žinau, kad mano darbas skatinant žmoniją vystytis niekur neišnyks. Jis užrašomas ant tų dvasinių pasiekimų, kuriuos kada nors kas nors galės pats patirti.

Iš 2016 m. kovo 16 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Ar ateis pasaulio pabaiga?

Pasaulis – už davimo jėgos ribų

Visata kilo iš 10 cm objekto

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>