Išvalyti sielos indą

Dvasinis darbas, Gyvenimo prasmė

Klausimas. Ar mes kalti dėl savo kančių?
Atsakymas. Ne, kaltas dėl jų Kūrėjas, sukūręs blogį. Taip ir Jo pasakyta: „Sukūriau blogį ir daviau metodiką jam ištaisyti“. Bet jeigu mes sugebėsime transformuoti blogį į gėrį, tai turėsime tokio pat lygmens egzistavimą, kaip ir pats Kūrėjas.
Mūsų pasaulyje viskas sudėliota taip, kad žmogus pats atkastų visas savo esybės, savo blogio prado problemas, ir pats rastų, kaip jį ištaisyti. Be to, šias problemas galima ramiai įveikti, reikia paprasčiausiai sistemingai teisingai naudotis išsitaisymo metodika.
Jeigu žmonėms kyla tokių klausimų, vadinasi, jie jau pasiruošę tam, kad pradėtų naudoti šią metodiką, ir tada palaipsniui supras, kodėl viskas sukurta būtent taip, o ne kitaip. Jiems taps aišku, kad Kūrėjas – tai ypatinga gamtos jėga, apimanti visą visatą, gamtą, visus aukštesnius lygmenis, kurie mums kol kas nepasiekiami, bet kuriuos atskleisime.
Taisydami savo egoizmą, kurį Kūrėjas tyčia sukūrė tokį žiaurų, didžiulį, apimantį visatą, tampame visos gamtos šeimininkais: ir mūsų pasaulio, ir visų likusių pasaulių, – įkopiame į amžinybės ir tobulumo lygmenį, net nemirdami, tiesiog kildami į aukštesnį lygį.
Šiandien žmonija pasiekė tokį išsivystymo lygmenį, kai klausimas apie gyvenimo prasmę kyla daugeliui pasaulyje. Pagal kabalos mokslą tai rodo, kad subrendome įsisavinti Aukštesnįjį pasaulį.
Klausimas. Bet kodėl mes kenčiame, kai kūrinijos sumanymas – suteikti žmogui malonumą?
Atsakymas. Nes netaisome savęs. Jeigu žinosime, kaip tai daryti ir pradėsime naudotis išsitaisymo metodika, iškart pradėsime jaustis vis geriau, palankiu būdu kildami laiptų pakopomis.
Komentaras. Paaiškinimui tinka pasakėčia. Iškankintas troškulio žmogus stovi šalia upelio su švariu šaltinio vandeniu ir bando pripildyti nešvarią stiklinę. Vanduo atrodo jam neskanus, kartus, jis negali gerti ir keikia, kad upelis nešvarus (taip dažnai mes keikiame Kūrėją, siunčiantį mums kančias).
Kai jis pagaliau supranta, kad priežastis ne vanduo, o jo stiklinė, – viskas keičiasi. Jis išvalo indą, vandens skonis keičiasi, ir jam tampa aišku, kad stiklinėje visą laiką buvo šaltinio vanduo, o jis kentėjo.
Atsakymas. Taip, tai mūsų gyvenimas. Jeigu sugebėsime pasisemti iš jo teisingų jėgų, tai galėsime juo tiktai mėgautis. O jeigu ne, tada – atvirkščiai.

Iš 2016 m. vasario 14 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Sutinkame tapti moliu Meistro rankose

Dievas įvykdė teroro aktą

Kodėl Kūrėjas sukūrė blogį?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>