Naujasis pasaulinis karas jau laukia

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Komentaras. Eurazijos ekonominės bendrijos instituto direktorius paskelbė straipsnį, kuriame parašyta, kad pasaulinis karas jau vyksta, tačiau ne valstybių lygiu, kaip praėjusiame amžiuje, o vadinamosios pasaulinės rinkos lygiu.
Straipsnyje labai tiksliai parašyta, kad šiame kare kris teroristai ir samdiniai. Išvardintos valstybės, kurių teritorijose vyks pilietiniai karai. Parašyti net tikslai: visuotinis viešpatavimas ir t.t.
Atsakymas. Karas niekur nedingo, jis tik transformuojasi iš atviresnių formų į labiau užslėptas, skiriasi poveikio technologijos.
Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui prasidėjo rinkų vystymasis ir į priekį išsiveržė jų vadovai – stambūs magnatai. Rotšildai, Rokfeleriai ir t. t., esantys ekonominės piramidės viršūnėje, sukūrė rimtus konglomeratus, kurie yra aukščiau visų politikų. Jie turi savo požiūrį į pasaulį.
Klausimas. Ar jie valdo materialųjį pasaulį?
Atsakymas. Nieko jie nevaldo. Jie įneša pokyčių atitinkamai tam, kaip Aukštesnioji šviesa keičia pasaulį.
Visko šaknis yra Aukštesnioji šviesa, kuri per mus atlieka savo veiksmus su pasauliu. Kita vertus, būdama pasaulyje, ji veikia per jį ir mus!
Galiausiai, veikdama iš abiejų pusių, per mus ir pasaulį, ji moko mus, kokie turime būti, kad suprastume ją per atsiskleidžiantį pasaulį, per mūsų reakciją į jį, per mūsų poveikį pasauliui ir jo reakciją į mus. Būtent taip ji visą laiką vysto mus.
Jos uždavinys – išugdyti mus taip, kad taptume lygūs, panašūs, lygiaverčiai su ja.
Klausimas. Kitaip tariant, mes neturime jokios laisvės, nes Aukštesnioji jėga iš abiejų pusių spaudžia mus?
Atsakymas. Žinoma! Laisvė – tik tame, kad suvoktumei savo nelaisvę ir joje surastumei save. Kitaip tariant, kadangi ši jėga tobula, vienintelė, tai tavo siekimas sekti ja ir būti panašiam į ją, sąmoningai mokinantis, kartojant ir išryškinant savo įvairiausius  nukrypimus nuo jos, visą laiką teisingai nukreipia tave jos link.
Tu matai, kaip augi, ir supranti, su kuo dirbi. Kaip šokdamas tango.
Žmonijos uždavinys sušokti šitą tango su Kūrėju. Prie šito mus ir veja visi karai, kančios, gamtos smūgiai.

Iš 2016 m. balandžio 5 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Du Trečiojo pasaulinio karo variantai

Trečiasis pasaulinis karas nėra išeitis iš krizės

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>