Japonija: robotai dirba vietoj fermerių

Krizė, globalizacija

Komentaras. Pasaulis sparčiai artėja prie visuotinio robotų naudojimo. Japonijoje robotai pradeda dirbti vietoj fermerių, ir nuo 2016 m. pabaigos iki 2017 m. pradžios suplanuota sukurti visiškai robotizuotas fermas.
Įdomiausia, kad neseniai į Japonijos Chosi Sinjiti vardo literatūros konkurso finalą pateko roboto parašyta apysaka. Taip pamažu žmogų keičia robotai.
Atsakymas. Esmė ta, kad žmogų galima pakeisti visur, išskyrus dvasinį darbą.
Kiekviename iš mūsų yra taškas širdyje – dvasinis taškas, ryšys su Kūrėju, mūsų panašumas į Kūrėją. Jo neįmanoma sukurti dirbtinai! Ši savybė suteikta būtent gyvam žmogui – biologinei būtybei, ir į robotą jos neperkelsime!
Todėl mums nereikia jaudintis dėl darbo praradimo. Tegul jį atlieka robotai.
Atlikime tai, ką ir turi žmogus: išvystyti savyje šį Dieviškąjį tašką iki visiško panašumo į Kūrėją būsenos. Atvaizdas, kuris išsivystys mumyse, ir bus vadinamas žmogumi. O visa kita – tai dūlėjantis kūnas, ne žmogus, o gyvūnas.
Robotai sukurti tam, kad pastūmėtų mus šiam darbui.
Klausimas. Ką reiškia „tapti panašiam į Kūrėją“
Atsakymas. Tapti panašiam į Kūrėją – vadinasi – išvystyti savyje vidinį paslėptą norą, kuris vilioja mus į vienybę, draugystę, abipusę pagalbą, abipusį ryšį iki pat visiško visų susiliejimo į vieną bendrą  pavidalą, kuris vadinamas „Adomu“ – nuo žodžio „dome“ („panašus į Kūrėją“). Šią būseną turi pasiekti  visi žmonės, visa žmonija.
Ir nes galime tai padaryti. Dėl to gamtoje egzistuoja ypatingos jėgos, apie kurias kalba kabala, ji padeda jas išryškinti ir jomis naudotis, kad taptume panašūs į Kūrėją.
Žmonijos ateitis – tai visuomenė, kurioje fizinį darbą dirba tik mašinos, o žmonės užsiima dvasiniu darbu. Tai ir vadinama žmogaus lygmeniu.

Iš 2016 m. balandžio 24 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Robotų revoliucija prasideda

Žmogus be darbo – ne žmogus

Pasaulio bankas apie gilėjančią krizę

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>