Kaip atskleisti Kūrėją?

Dvasinis darbas

Klausimas. Kodėl Kūrėjas taip ilgai neatsiskleidžia?
Atsakymas. Mes egzistuojame tiksliame fiziniame pasaulyje! Jei nori atskleisti Kūrėją, vadinasi, turi turėti norą – atskleisti davimo ir meilės savybę!
Jeigu turi tokį norą, vadinasi, privalai mylėti ir duoti. Mylėti reiškia imti svetimus norus ir juos užpildyti.
Ar taip yra? Ne. Vadinasi neturi, kur atskleisti Kūrėjo!
Kūrėjas nesislepia. Tiesiog mūsų gamtoje viskas atsiskleidžia pagal savybių panašumo dėsnį.
Negaliu klausytis akimis, girdžiu ausimis, nes bangos skiriasi. Tas pats ir su Kūrėju. Jei neturiu jutimo organo, kuriuo galėčiau Jį pajausti, vadinasi Jo nejaučiu! Jis čia, bet aš jo nejaučiu!
Tau reikia savyje sukurti naują jutimo organą. Tuo mes ir užsiimame. Todėl mes vadinamės kabalistais (hebrajų k. „mėkubal“ – kabalistas, iš žodžio „lėkabėl“ – gauti). Mes norime pajausti aplink mus egzistuojantį reiškinį – jėgą, kuri valdo ir užpildo visą Visatą, visą gamtą!
Ir tuomet sužinosime, dėl ko egzistuojame, kas su mumis vyksta kiekvieną gyvenimo akimirką, kas buvo ir kas bus, juk viskas slypi toje jėgoje!

Iš 2016 m. gegužės 3 d. Maskvos kongreso pamokos Nr. 5

Daugiau šia tema skaitykite:

Klausimai apie Kūrėją

Kūrėjo glėbys

Dvejos savęs valdymo vadelės

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>