Atneškime pasauliui gėrį!

Izraelis ir pasaulio tautos, Izraelis šiandien

Klausimas. Kas trukdo Izraelio tautai ir visiems žydams pasaulyje susivienyti? Kodėl kitos tautos neturi tokios problemos?
Atsakymas. Kitų tautų problema ta pati, netgi didesnė! Tačiau jų šaknyje nėra vienybės idėjos, o mūsų yra! Mes turime vienijimosi metodiką! Todėl pasaulio tautos ir spaudžia mus, kad imtume ja naudotis.
Klausimas. Kodėl gi nepavyksta?
Atsakymas. Nes mūsų tauta nežino ir nenori žinoti, kad ji turi šią metodiką – kabalos mokslą. Būtent ji pasakoja apie tai, kaip reikia susijungti ir kaip tai parodyti visoms kitoms tautoms.
Tačiau niekas nenori klausytis. Pasitikrinkite, kiek jums tai svarbu, ko imsitės, ir kada kitąsyk apie tai prisiminsite.
Išeitų, kad mes, žydai, trukdome patys sau! Antisemitai teisūs, kaltindami mus tuo, kad esame viso pasaulio problema, nes tik mes turime vienijimosi metodiką, vadinamą kabala. Tačiau mes nenorime ja naudotis ir atvesti pasaulį į gerą šviesų rytojų!
Antisemitams visiškai nesvarbu, kiek pasiekimų atnešėme pasauliui, kiek Nobelio premijų gavome, ir kad norime būti jiems geri. Pasaulis reikalauja ne to!
Viena, ko jis iš mūsų nori, kad paverstume jį laimingu! O tai įmanoma pasiekti tik susivienijus! Parodykite žmonijai vienybės pavyzdį! Tik šito trūksta mūsų susiskaidžiusiam, nelaimingam pasauliui! Parodykite, kad žmonės gali būti kartu, džiaugtis, būti vienybėje kits su kitu!
Ši metodika mūsų rankose! Ji vadinasi „kabala“ ir mums reikia ja naudotis!
Du tūkstantmečius ja nesinaudojome ir dabar atėjo laikas ją pritaikyti ir atvesti visą pasaulį į laimę.
Klausimas. Ar bus taika visame pasaulyje, jei Izraelyje džiugiai šoksime rateliuose?
Atsakymas. Jei metodika tebūtų, kaip sukti ratelius, viskas būtų paprasta.  Tačiau ji kur kas sudėtingesnė, universalesnė, gilesnė! Ji ypatinga tuo, kad atskleidžia žmogui, kaip pasiekti aukštesnįjį valdymą! Tai itin išmintinga, rimta, vidinė pasaulio metodika.
Paskaitykite, ką apie kabalą rašo žymūs mokslininkai, mąstytojai, filosofai, ir suprasite, kas tai. Tai vienintelis mūsų pasaulio turtas!
Klausimas. Jeigu Izraelyje prasidės vienijimosi procesas, tai aplinkinis pasaulis pasikeis?
Atsakymas. Visiškai! Ir arabai, ir antisemitai taps mūsų draugais.
Be žydų niekas neturi jokios valios laisvės! Paklausykite, ką sako antisemitai: „Jūs laikote mūsų laimės raktą! Jūs esate viso blogio pasaulyje priežastis“. Vadinasi galime tapti ir viso gėrio priežastimi!
Įgyvendinkime tai! Nėra ko sėdėti ir verkšlenti, vėl pritraukiant sau karčią ateitį! Prisiminkime ir rimtai imkimės šio klausimo. Mūsų rankose išties didžiulės jėgos. Ir save, ir visą pasaulį galime paversti laimingais!

Iš 2016 m. gegužės 8 d. vebinaro „Žydų tautos saugumas“

Daugiau šia tema skaitykite:

Kam žydams duoti talentai

Ar yra vietos žydams šiame pasaulyje?

Pareiga pakilti kartu su visu pasauliu

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>