Vyrai, moterys ir antrosios santuokos

Vyras ir moteris

Klausimas. Kodėl vyrai dabar ramiai veda moteris, turinčias vaikų? Anksčiau visuomenė to nepalaikė, o dabar – toleruoja.
Atsakymas. Pastaruoju metu mes taip pasikeitėme, kad tai nebeturi reikšmės. Mes tuokiamės, skiriamės, jungiamės su kitų šeimų skeveldromis ir su jomis gyvename. Dabar vyrui ne taip svarbu, moteris turi vaiką ar ne.
Kažkada buvo keista imti į žmonas merginą, pabuvojusią „svetimose rankose“. Tačiau per paskutinius kelis šimtus metų viskas pasikeitė. Visa tai materialiojo ir dvasinio vystymosi pasekmės.
O kai pradėsime jungtis tarpusavyje teisingais ryšiais, Aukštesnioji šviesa pradės mus taisyti, ir tada mūsų požiūris į pasaulį, į žmonių tarpusavio sąveiką pasikeis. Arba jis keisis santūrumo ir griežtumo linkme, arba, priešingai, mes visą laiką kilsime dvasiniame tarpusavio vienijimesi ir nekreipsime dėmesio į fizinį ryšį, jo neaukštinsime.

Iš 2016 m. kovo 6 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Vyriškosios ir moteriškosios sielos

Vyras, žmona ir sielos šaknis

Sutuoktiniai – draugai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>