Kas yra sfirot?

Dvasinis darbas

Klausimas iš feisbuko. Kas yra sfirot?
Atsakymas. Sfira – tai, kas šviečia.
Viskas labai paprasta. Mūsų egoizmas, norintis viską praryti tik į save yra visiškai juodas kūnas ir negali šviesti. Jeigu jis užsidaro ir ima dirbti į priešingą pusę – duoda  – tuomet jis atspindi viską, kas ateina prie jo.
Pavyzdžiui, juodas, viską praryjantis kūnas neatspindi spindulių, todėl jo galime ir nematyti. Bet jeigu jis blizgus, nesugeria spindulių, o juos atspindi, tada visi jį mato.
Sfira – tai tam tikra dalimi, tam tikra forma ištaisytas egoizmas. Todėl jis šviečia ir vadinasi „sfirot“ – švytintis.
Mes sudaryti taip, kad mumyse egzistuoja dešimt dalių ir reikia atlikti taip, kad jos pilnai šviestų. Tokia būsena vadinama „visišku žmogaus ištaisymu“, kai jis tampa šviesos žmogumi.
Klausimas. Būtent tai turėta omenyje, kai Toroje sakoma, kad Mozė švietė?
Atsakymas. Taip. Iš jo galvos sklido spinduliai. Tačiau, deja, verčiant į kitas kalbas tai skamba kaip ragai, nes „spindulys“ ir „ragai“ – dvi to paties žodžio reikšmės.

Iš 2017 m. vasario 6 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Žmonijos sielos struktūra

Visas pasaulis – tai dešimt sfirų

Visos kūrinijos centre

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>