Užpildymas šviesa

Dvasinis darbas

Klausimas: Kokią alternatyvą pinigams gali pasiūlyti kabalos mokslas?
Atsakymas: Pastangas. Pinigai – pastangų ekvivalentas. Todėl viskas, ko mums reikia – tai subalansuoti mūsų gyvenimą.
Pabandykite šiek tiek persitvarkyti, kad galėtumėte dirbti, palaikyti santykius šeimoje, daryti viską, kas įprasta, tik labiau subalansuotai. Pasistenkite gyventi tokiuose rėmuose ir užsiiminėti kabalos mokslu. Ir pamatysite, kad jums visko užtenka. Mintys, kad jums kažko trūksta, palaipsniui pasitrauks, jūs nusiraminsite ir suprasite, kad visko pakanka.
Klausimas: Už pinigus galima gauti visus mūsų pasaulio malonumus. O ką siūlo kabalos mokslas, jei pinigų nebus ir visas pasaulis sėdės su pašalpomis?
Atsakymas: Kabalos mokslas siūlo patį didžiausią – amžiną, nepraeinantį – užpildymą ir malonumą, kokio neduoda jokie pinigai.
Kabalos mokslas pakelia žmogų į amžinybės, tobulumo lygmenį, t. y. aukščiau mirties. Jis sukurtas taip, kad Aukštesnioji šviesa, kuri ateina per šią metodiką, vadinamą kabalos mokslu, mus užpildo, ir mums daugiau nieko nereikia. Tokiu būdu prieiname prie mūsų natūralaus esminio užpildymo.

Iš 2016 m. balandžio 3 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Pinigų epochos pabaiga, I dalis

Pinigai, auksas ir sidabras

Ne piniguose laimė

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>