Kaip atskirti tikrovę nuo iliuzijos

Realybės suvokimas

Klausimas. Ar galima atskirti iliuziją nuo tikrovės? Galbūt žmonės, patiriantys Aukštesnįjį pasaulį, tiesiog pereina prie kitos iliuzijos, kuri jiems atrodo tikra?
Atsakymas. Ne. Esmė ta, kad jie išeina iš savo būsenos ir pradeda jausti pasaulį ne savyje, jis nepraeina per jų įprastus pojūčių organus ir neišsikreipia dėl jų asmeninių savybių. Dėl to tai ne iliuzija, o tikroji realybė, kuri egzistuoja ne mumyse.
Tuomet tai, ką laikome tikrove, egzistuojančia ne mumyse, iš esmės egzistuoja mūsų viduje, mūsų egoistiniame suvokime.
Kabalistai sako, kad klausimas apie gyvenimo prasmę skatina mus pakilti virš mūsų tikrovės. Jeigu teisingai pasinaudosime šiuo klausimu, per jį rasime metodiką pakilimo į kitą, aukštesnę, tikrovę, tuomet ir pamatysime mūsų tikrovę iš šalies.
Mes plaukiojame egoizme kaip vandenyje, ir matome tik per jį. Žmogus – viso labo tik suvokimo, kas egzistuoja aplink jį, organas.
Dėl ko pasaulis sukurtas būtent taip? Dėl to, kad žmogus galėtų tam tikrą laiką egzistuoti ir išeitų iš šios būsenos į kitą, į aukštesnę, tikrovę, kuri nepriklauso nuo žmogiškojo egoizmo. Neutralizuodamas savo egoizmą, žmogus pradeda išeiti iš savęs, tampa absoliučiai objektyvus. Tada jam nebėra laiko, erdvės ir judėjimo apribojimų.

Daugiau šia tema skaitykite:

Šis pasaulis – sapnas sapne, kuris sapne…

Mūsų pasaulis – dvasinio pasaulio šešėlis

Fantazijos ir tikrovė

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>