Kam reikalingos religijos?

Kabala ir religija

Klausimas. Pasaulyje itin daug tikinčių žmonių. Kodėl Kūrėjas didžiąją žmonijos dalį laiko religinės pasaulėžiūros rėmuose?
Atsakymas. Esmė ta, kad religija padeda žmogui, parengią jį suvokti pasaulį kitame lygmenyje. Neneigčiau religijų būtinumo.
Juk visos religijos kilo iš kabalos. Prieš šešis tūkstančius metų Adomas atskleidė mūsų pasaulio valdymo sistemą ir praktiškai keturis tūkstantmečius pasaulyje buvo tik kabala.
Vėliau, kai Izraelio tauta nukrito iš lygmens, kur jautė Aukštesnįjį pasaulį, į šio pasaulio lygmenį, ir išnyko aukštesniojo pasaulio žinios, tai vietoj kabalistinės metodikos, kaip susivienyti ir pasiekti Kūrėją, tautai liko tik įrašai, kaip laikytis dvasinių dėsnių atliekant mechaninius veiksmus.
Iš to pirmiausia kilo judaizmas, paskui krikščionybė ir vėliau islamas. Tad visos religijos yra kabalos egoistinės pasekmės, kai šioji liovėsi egzistuoti savo tikrąja forma.
Tačiau visos šios trys religijos egzistuoja ir egzistuos, kol žmonija ims vėl kilti ir suvokti Kūrėją – atras kabalą.
Klausimas. Jeigu viską sukūrė geras ir kuriantis gėrį Kūrėjas, kodėl negalima išnaudoti visko, kas ne kabala, kad suartėtum su Juo, įtraukiant religijas?
Atsakymas. Jūs tuo naudositės, nes viskas, kas yra pasaulyje, tikslingai sukurta, kad per tai pasiektumėte Kūrėją.
Tačiau nereikia pulti bet kur. Viskam savas laikas. Tiesiog supraskite tai. O kai tai, kuo naudojatės, jums taps nebereikalinga, priešais jus viskas atsiskleis.
Klausimas. Vadinasi tai, kad šiandien didžioji žmonijos dalis laikosi religinių pažiūrų irgi būtina jos raidai?
Atsakymas. Taip, todėl nekovojame su religija. Nėra jokių problemų. Mes tiesiog sakome, kad galiausiai viskas transformuosis.

Iš 2016 m. balandžio 10 d. pamokos rusų k.

Daugiau šia tema skaitykite:

Absoliutus postulatas

Religija, kaip dalyvavimo Kūrėjo darbe metodika

Egoizmas – religija – kabala

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>