Geriausi vaistai nuo koronaviruso

Sveikata

каббалист Михаэль ЛайтманKoronaviruso epidemija tapo visos žmonijos problema, apimančia visą pasaulį. Nuo šios ligos, kuri pasklido iš Kinijos ir išplito visame pasaulyje, jau mirė keli tūkstančiai žmonių. Kaip žiūrėti į šią problemą?
Savo raidos kelyje susiduriame su daugybe problemų. Visą laiką atsiranda nauji virusai, naujos ligos. Visuotinis atšilimas sukelia tokį žemės garavimą, kad kasdien atrandame ką nors naujo. Gali grįžti tokios ligos, kurios egzistavo gūdžioje senovėje, prieš 50–100 tūkstančių metų.
Nežinome, iš kur atsiranda nauji virusai, tais laikais negyvenome, juk žmonija šioje žemėje sąmoningai egzistuoja tik kelis tūkstantmečius. Tad galime tikėtis, kad atsiras vis daugiau naujų virusų ir bakterijų.
Kabalos mokslas suteikia paprastas apsaugos priemones: nėra ko bijoti, jei esame susijungę vieni su kitais. Juk savo vienybe kuriame tokią vietą ir jėgą, kuri naikina visus virusus. Išbandykite ir pamatysite!
Pavyzdžiui, vasario pab. Tel Avivo centre (Izraelyje) surengėme tarptautinį kabalos kongresą, kuriame dalyvavo daugiau nei penki tūkstančiai žmonių iš 78 šalių. Tris kongreso dienas, taip pat prieš ir po jo, iš viso dešimt dienų, buvome kartu. Ir niekas nesirgo, net nepersišaldė.
Esmė ta, kad turime skiepus: specialią dezinfekavimo priemonę, naikinančią visus mikrobus – tai mūsų vienybė.
Tai gamtos jėga, veikianti prieš visas blogio jėgas. Jei žmonės nori tarpusavyje susijungti, tai jiems nebaisus joks virusas, jie taip tarsi skiepija save, ir ši vakcina sunaikina visus virusus – tiek dvasinius, tiek materialius.
Tad nedvejojau organizuodamas šį kongresą. Kai kas siūlė jį atšaukti arba bent jau rekomenduoti neatvykti tiems žmonėms, kurie turėtų vengti perpildytų vietų, kur gali būti įvairios infekcijos, pavyzdžiui, maitinančios motinos ar turintys rimtų sveikatos sutrikimų žmonės.
Bet esu tikras, kad toks kongresas nekelia pavojaus sveikatai. Turime vaistus nuo visų virusų, tiesiog reikia išmokti juos naudoti, o tai nėra paprasta.
Žmonės turėtų mokytis, kaip naudoti mūsų tarpusavio ryšį, kuris gali dezinfekuoti ir sunaikinti visas infekcijas bei nužudyti virusus biologiniame ir dvasiniame lygmenyse.
Tai gali atrodyti mistiška ir nerealu, tačiau būtent žmonių ryšys yra vaistas nuo visų ligų ir problemų. Juk mūsų vienybė šiame pasaulyje yra pačiame aukščiausiame lygmenyje.
Yra keturi lygmenys: negyvasis, augalinis, gyvūninis ir žmogaus. Negyvajame, augaliniame ir gyvūniniame lygmenyje gamta egzistuoja tokia, kokia ji buvo sukurta, be pokyčių. Tačiau žmogaus lygmenyje galime daryti įtaką tam, kas vyksta. Jei tarpusavyje kuriame gerus santykius, tai vieni kitiems perduodame energiją, jėgą taip, lyg būtume paskiepyti nuo visų blogų minčių, problemų, blogų santykių.
Jei netaisome santykių tarp žmonių, tai iššaukiame įvairiausius virusus bei stichines nelaimes: ugnikalnių išsiveržimus, cunamius, taifūnus ir kt. Viskas priklauso nuo žmonių tarpusavio santykių, nes esame aukščiausiame gamtos pakopoje. Todėl savo santykiu arba žudome gamtą, arba atvirkščiai, liepiame jai tapti geresne.
#261159

Iš 2020 m. kovo 3 d. laidos „Pasaulis. Koronaviruso epidemija“

Daugiau šia tema skaitykite:

Už ką gamta mus baudžia koronavirusu?

Viruso trajektorija

Prognozė: kas bus su koronavirusu?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>