Kova, kurioje dalyvauja visi

Koronavirusas, Krizė, globalizacija, Sveikata

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas: Kovodamas su koronavirusu, akivaizdu, pasaulis jau gavo globalias smegenis: informacija ir patirtis plinta visose šalyse. O kaip pajusti globalią širdį? Kaip pajausti kitus? Ir apie kokius jausmus jūs kalbate? Ar gydytojai, gelbstintys gyvybę dirbdami po 16 valandų per dieną, nedaro to iš jausmo? Juk daugelis galėtų ir nedirbti.
Atsakymas: Nemanau, kad gydytojai turi pasirinkimą, dirbti ar ne. Nemanau, kad jie patys nusprendė sėdėti namuose. Iš esmės, jų profesija ir esamos aplinkybės susijusios su pasiaukojimu.
Atėjo laikas suprasti, kad esame susiję vienas su kitu, todėl valstybės nebegali atskirai rūpintis tik savimi, nes virusas plinta be sienų. Kaip jis perduodamas ir kaip atsiranda, mes vis dar nežinome, todėl absoliučiai visi dalyvauja kovoje su juo, o tai yra didžiausias pandemijos nuopelnas.
#268086

Iš 2020 m. kovo 30 d. TV programos „Epocha po koronaviruso“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>