Tikroji likimo dovana

Gyvenimo prasmė

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas: Norėčiau žinoti: tai, kas su manimi vyksta, visi tie kliedesiai – nejau tai mano likimas? Iš darbo mane atleido, namuose skandalai, sveikata eina vis blogyn. Man sako: „Likimas“. Nenoriu tokio likimo, noriu žinoti, kaip išsiveržti iš šio rato!
Atsakymas: Reikia sustoti. Sustoti ir pagalvoti, kaip visgi gyventi. Ir svarbiausia – dėl ko gyventi. Ir čia esi tokios būsenos, kai gali atskleisti gilesnę gyvenimo tiesą.
Tad iš tikrųjų tavo periodas gyvenime labai geras – atskleidimas. Atskleidžiamas kitas supratimo lygmuo, įsisąmoninama gamta ir save joje.
Tik neužmerk akių ir nemėgink nuo viso to pabėgti. Toliau egzistuok šiame lygmenyje, kur esi dabar automatiškai, kaip su autopilotu, bet pats vienu metu kask giliau. Iš kur, kodėl, kaip sklinda visos tos komandos, kurios valdo mane ir aplinką?
O visa kita tegu automatiškai sukasi, esu pasirengęs su visu tuo sutikti. Tiesiog automatiškai.
Manau, kad tai greitai atves žmogų prie ryšio su Tuo, kas iš tikrųjų valdo jo gyvenimą.

#278102

Iš 2021 m. sausio 7 d. TV laidos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Kabalos mokslas – metodika, keičianti likimą

Aplinka nulemia likimą

Ar gali žmogus valdyti savo likimą?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>