Viliojanti kelionė į sielos gelmes

Realybės suvokimas

Ir dabar esi Begalybės pasaulyje. Bet argi tu jį jauti? Tu jauti šį pasaulį. Ėmęs vystytis vietoj Begalybės pasaulio jauti Asija pasaulį, po to Jecira, dar po to pasaulius Brija, Acilut, Adam Kadmon ir galiausiai patį Begalybės pasaulį.
Atskleidi tą pačią nekintančią tikrovę, kurioje egzistuoji ir dabar. Kaip atskleidi šį paslėptą pasaulį? Tavyje vis giliau atsiskleidžia tos pačios 10 sfirų, nuo kurių tu pradėjai kilti. Pačioje kilimo pradžioje esi tose pačiose tikrovės dalyse: „metai-pasaulis-siela“ ir „realybės užtikrinimas“ – tai tavo 10 sfirų. Jas vystydamas skverbiesi vis giliau, vis labiau jas priartini prie davimo savybės.
Mes tobulėjame kokybiškai, ne kiekybiškai. Aš nuolatos tikslinu detales, didinu savo jautrumą pasauliui – ir taip jame atskleidžiu vis naujas pakopas. Stiprėjant pojūčiams atsiskleidžia naujos pasaulio dalys – tai ir yra mano tobulėjimas. Pakopos skiriasi ryšio tarp visų kūrinijos dalių atskleidimo laipsniu.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Paslėptį paversti atskleidimu“

„Pasaulis – tai pojūčiai troškime“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>