Neparsiduokite už grašius…

Dvasinis darbas

Mes su jumis įeiname į antrąją, paslėptąją realybės dalį, o ji sudaro 99.9 % viso to, kas egzistuoja. Juk mūsų pasaulis palyginus su aukštesniuoju, tėra smiltelytė Visatos atžvilgiu. Mes norime įsiskverbti į šį paslėptą išmatavimą, kur veikia mūsų dar nepažintos visiškai naujos jėgos, savybės, dėsniai. Tu gimsti šiame naujame pasaulyje, t. y., mumyse gimsta jo pajautimas! O jei dar negimei, kaip gali apie jį samprotauti? Visi gimimai dvasiniame pasaulyje, atsiradimas naujų savybių tavyje, vyksta tik dėl Šviesos, kuri skatina naujas savybes vystytis.
Visa tai kol kas nuo mūsų paslėpta: kokiose savybėse, kokiais jutimo organais gali atskleisti savo dvasinio vystymosi etapus? Tu tik matai, kad įdėtos pastangos pradingsta nežinia kur tarsi piltum į kiaurą kibirą vandenį, tarsi nieko ir nedarytum! Todėl pasakyta: „Grašis prie grašio ir sukaupiama didelė suma“. Bet kur tos sankaupos? Tegul man parodo! Tai, ką sukaupiau, atsiskleis tik kitame išmatavime.
Ir nors nesutinku ir reikalauju atskleidimo, vis tiek tobulėju eidamas paslėptyje, – ir galiausiai imu kelti sau teisingus reikalavimus. Juk man duotos visos priemonės, kad pasiekčiau tai, kas aukšta ir amžina: Šviesa, reikiama aplinka, knygos ir mokytojas. Man tereikia padaryti taip, kad mane šios priemonės veiktų pačiu efektyviausiu būdu.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Nuo „lo lišma“ prie „lišma“

„Finišo tiesioji“

„Kartu kelyje lengviau“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>