„Perjunkite“ mane į dvasingumą

Dvasinis darbas, Kabalos mokymasis, Realybės suvokimas

Klausimas: Tvirtinate, jog kabalos knygose kalbama tik apie dvasinius dalykus. Bet aš suvokiu tik materialią realybę. Kur tas taškas, kuriame galiu „persijungti“ iš materialaus suvokimo į dvasinį?
Atsakymas: Padėti gali Šviesa, grąžinanti į Šaltinį. Todėl kabalistai pataria skaityti kabalistines knygas, nors nieko jose ir nesuprantame.
Skaitau, norėdamas pajusti ir pamatyti, kas jose kalbama, įeiti į šį nežinomą pasaulį. Jis paslėptas nuo mano jutimų organų, todėl aš egzistuoju tarsi sapne, paslėptyje, jausmų ūkuose. Turiu paaštrinti suvokimo organus.
Ir tada suvoksiu, kad dvasinis pasaulis yra čia, pradėsiu jausti dvasines jėgas. Atskleisiu, kad dvasinis pasaulis ne atitrūkęs, o susijęs su manimi. Pajusiu, kad visos šios jėgos veikia manyje ir priklauso man.
Kalba eina apie gebėjimą atskleisti. O atskleidžiama tik veikiant Šviesai. Man nežinoma, kas yra ta Šviesa.
Tiesiog yra ypatinga jėga. T.y. jei skaitydamas kabalistines knygas nukreipiu save į realybę, apie kurią jose kalbama, mane ima veikti jėga, kuri palaipsniui padeda man pajusti šią realybę. Iš pradžių – pajusti, po to – suprasti. Taip mes ir gimstame dvasiniame pasaulyje.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Dvasinis pasaulis – tikrovė, o ne fantazija“

„Buvome tarsi sapne“

„Protingiausia yra pajausti“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>