Fotografe, keiskite kadrą!

Realybės suvokimas

Žmogus – tai mažas pasaulis. Aš viską jaučiu savyje.
Baal Sulamas „Įvade į knygą Zohar “ aiškina, kad manyje yra tam tikras „fotoaparatas”, kuris pakaušio smegenų dalyje projektuoja šio pasaulio vaizdą.
Taip manyje pagal koordinačių sistemą „pasaulis, metai, siela“ kuriamas pasaulis.
Man tereikia imti tvarkyti savo norus, kuriuose suvokiu pasaulį.
Jeigu pavyks kiekvieną norą ištaisyti iš gavimo į davimą, tai palaipsniui šio pasaulio vaizdus, kurie priimami gavimo savybėje, imsiu versti į pasaulio vaizdą, suvokiamą davimo savybėje.
Tada žingsnis po žingsnio, nepriklausomai nuo mano sugadintų gavimo indų (kelim), artėsiu prie tikrojo realybės vaizdo savyje. Pamatysiu realybę, kokia ji iš tikrųjų, ne manyje – pajausiu dvasinį pasaulį.
Norėdamas ją išvysti, žmogus turi pakeisti savo norų naudojimo būdą – iš gavimo į davimą.
Todėl pirmiausia būtina įsivaizduoti, kad visas dabar mano jaučiamas pasaulis, kuriame, kaip man atrodo, gyvenu, iš tikrųjų tėra mano norai, kurių viduje egzistuoju, ir visi jie siekia įsiurbti į save.
Kiek savo norus iš gaunančiųjų paversiu į duodančiuosius, tiek išeisiu už jų ribų ir pasaulio vaizdas pasikeis.
Tai labai sunku įsisąmoninti, nes esame įpratę jausti pasaulį tokį, koks jis dabar priešais mus.
Tačiau visą pasaulio vaizdą mums piešia jėgos, kurios ateina iš aukščiau, visai kaip vaizdai kompiuterio ekrane. Galime pakeisti savo norus – ir tada pajausime kitokią tikrovę.
Gyvename ypatingu laiku, kai visos jėgos, visos sąlygos, visos mūsų patiriamos būsenos padeda mums pakeisti šiandieninį pasaulio, žemiškos realybės supratimą ir panorėti suvokti kitokią realybę – dvasinį pasaulį.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Mūsų smegenų kuriami paveikslai“

„Nuo iliuzijos iki tobulumo“

„Kaip pajusti anapus pasaulio?“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>