Laimės formulė: 1 + 1 = 1

Dvasinis darbas

Klausimas: Jeigu esu egoistas, kuris mėgaujasi, sudegus kaimyno mašinai, ir kankinasi, kai tas perka naują, tai iš kur man gauti kitokią laimės formulę?
Atsakymas: Jeigu nori kentėti dėl kaimyno nelaimių ir džiaugtis jo laime, tau teks vesti jo dukterį   😀 – juk tuomet tai bus „tavo“ šeima.
Dabar supranti? Tau būtinas ryšys su juo, kad jo kelim taptų tavais!
Kai būsite lyg viena šeima, tai mėgausies visomis jos sėkmėmis ir pasiekimais – jums tereikia suvienyti jūsų kelim. Priešingu atveju, kiekviena jų sėkmė tampa tavo dideliu pralaimėjimu.
Bet tai, kad visus šiuos kelim suvokiame kaip išorinius, leidžia mums pakilti į kitą lygį – ir būtent dėl to buvo sudaužyta siela.
Juk jeigu dabar prisijungiu šiuos išorinius kelim, tai taip įgyju Kūrėjo savybes, kurių kitais būdais niekados negalėčiau gauti!
Kūrėjas padalijo mane į dvi dalis ir vienoje jų suteikė pojūtį, kad ji man svetima. Bet kas tas svetimas? Juk visoje pasaulių sistemoje esame tik dviese: aš ir Jis! Kitaip tariant, šitas svetimas – tai Kūrėjo prisistatymas man!
Jeigu šį svetimą dabar prisijungsiu sau, tai reikš, kad atspaudžiau savyje Kūrėjo savybes, Jį patį.
Tai Jis taip dirbtinai manyje atskyrė „Mane“ ir „Jį“, tiktai vietoje Jo, išorinė dalis vadinasi „apvalkalai ir rūmai“ arba „kitas žmogus“.
Ir dabar mano noras susideda iš dviejų dalių: aš ir artimas. Aš turiu dirbti, kad prijungčiau artimą prie savęs. Tokiu būdu įgyju davimo, meilės artimam savybę.
Taip darydamas tą patį pajuntu ir Kūrėjo, kuris yra šios srities išorėje, atžvilgiu.
Tačiau aš turiu būdą Jį įsivaizduoti ir pajausti – nuo meilės artimui ateinu prie meilės Kūrėjui, prie ryšio su Juo.
Tai ypatingas patentas ir išgelbėjimas, kad turime galimybę jausti tikrovę, padalytą į dvi dalis, ir galime stengtis prijungti išorinę dalį prie vidinės! Kitaip mes būtume beviltiški…
Mums tereikia panaudoti visą šį pasaulį kaip priemonę savo ištaisymui, juk visas pasaulis sukurtas man, kad pasiekčiau Kūrėją!

Daugiau šia tema skaitykite:

„Vienintelė išeitis – šuolis per bedugnę“

„Kenčiame, nes trūksta meilės?!“

„Receptas nelaimėliams“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>