Knygų knyga

Zohar

“Zohar“ vadinama Šviesa, ateinanti iš Arich Anpin galvos, iš Galutinio Ištaisymo būsenos per dešimt didžių kabalistų, kurie simbolizuoja pirmąsias 10 sfirų, pilną AVAJA.
Tai pati originaliausia, aukščiausia sistema, kuri nusileido iki tam tikro lygmens, o Baal Sulamas ją dar labiau priartino prie mūsų.
Pasirodo, kad esame susiję su pačia aukščiausia būsena. Ir visa tai padaryta dėl mūsų!
„Mokymas apie dešimt sfirų“ – ypatinga knyga. Tačiau jos parašymo forma taip stipriai atitraukia mūsų protą, kad mes nesugebame prie jos prijungti dar ir jausmo.
Galbūt, po „Zohar“ įstengsime teisingai skaityti šią knygą. Kaip kad „Zohar“, kuri apeliuoja į jausmą, „Sulam“ komentarai – į protą, o kartu jie taip išsupa mus į abi puses, kad mes nesugebame prieš jį atsilaikyti.
„Zohar“ – tai aukščiausiosios sistemos atskleidimas, šioje sistemoje tau leista spaudyti mygtukus. Tu nežinai, ką spaudinėji, tačiau sistema paverčia juos į teisingą poveikį.
Aukščiausioji pakopa, kabalistas supranta, ko tu nori. Jis duoda tau ne tai, ko tu savo riksmu prašai – o priklausomai nuo tavo vidinio poreikio, duoda tai, kas tau iš tikrųjų reikalinga, ir pagal tai veikia.
Todėl knygoje „Zohar“ parašyta, kad tai ypatingiausia knyga iš visų kabalistinių knygų.

Iš 2010 m. vasario 4d. vakarinės pamokos pagal knygą „Zohar“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>