Nepražiopsokite progos

Zohar

Zohar, skyrius „Bechukotai“, 5 d.: Balakas savo darbuose buvo išminčius ir didis burtininkas, didesnis nei Bilamas.
Visa, ko nori žmogus šiame pasaulyje tarnaudamas Kūrėjui, reikia pažadinti savo veiksmais iš apačios. Nes dėl veiksmo apačioje kyla veiksmas viršuje.

Mes lyg ir priklausome nuo noro iš aukščiau – nuo Šviesos, kuri turi mus pažadinti. Tačiau savo darbu, kurį atliekame apačioje, sužadiname pabudimą viršuje.
Nors apie „prabudimą apačioje“ ir „pabudimą viršuje“ pasakyta: „Aš – pirmas ir Aš – paskutinis!“ t. y. viską atlieka Kūrėjas, tačiau tarp šių dviejų Jo veiksmų į procesą turime įsijungti ir mes.
Suprantama, viskas prasideda nuo Kūrėjo, tačiau, kai žmogui suteikiamas įkvėpimas iš aukščiau (taškas širdyje), virvagalys – toliau viskas priklauso nuo žmogaus. Ir štai čia mes paprastai pasimetame…
Žmogus būdamas žemiausiame kritimo taške, pats pakilti nepajėgs, kaip pasakyta: „Kalinys negali pats išsilaisvinti iš kalėjimo“.
Tačiau jeigu jam buvo numesta gelbėjimosi virvė, tai visa kita jau priklauso nuo jo. Ir tada jau vertinama – pasinaudojo žmogus savo šansu ar ne.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Vidinis kabalisto darbas“

„Stebuklinga infuzija“

„Visas pasaulis sukurtas man padėti“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>