Klausimas apie realybės suvokimą

Realybės suvokimas

Klausimas: Kaip įsivaizduoti procesus, vykstančius dvasiniuose pasauliuose, apie kuriuos mokomės kabalos moksle? Kur ir kada visa tai vyksta, o gal jau įvyko?
Atsakymas: Visi šie procesai jau įvyko mūsų šaknyse, o mes juos atrandame, kildami iš apačios į viršų ir artindamiesi prie jų. Bet visa tai „jau įvyko“.
Laikas dvasiniame pasaulyje – priežasties ir pasekmės veiksmų seka.
Kūrėjas sukūrė norą mėgautis, po to šis noras gavo Šviesą, tada patyrė gėdą, apsiribojo, nusprendė gauti antiegoistiškai (ekranas-ketinimas) ir ėmė gauti dėl davimo pagal savo sugebėjimus ir t.t.
T.y. mes nagrinėjame seką veiksmų, kurie įvyko dar iki tol, kol mes ėmėme save jausti.
Bet štai aš gimstu ir nuo šios akimirkos imu save jausti. Kalbama, kad iki mano gimimo gyveno žmonės, bet aš nežinau, ką reiškia „iki manęs“. Nuo savo gimimo akimirkos aš pradedu suvokti realybę.
Ir tada aš galiu pasakyti, kad „pagal mano realybės suvokimą“ man atrodo, kad čia yra žmonių, kurie gimė anksčiau nei aš ir netgi tokių, kurie gyveno ir jau yra mirę.
Tačiau tai egzistuoja tik mano realybėje, kurioje gimiau ir gyvenu. Jie – tai, ką jaučiu egzistuojant, pavidalai mano galvoje. Mes dirbame tik su savo vidiniu noru – jį mums ir reikia išryškinti.
Todėl mano realybė prasideda nuo mano gimimo. O viską, kas neva vyko iki jo, aš laikau pasirengimu mano pajutimui – tai yra Kūrėjas, jo veiksmai, kuriuos Jis atliko manyje parengdamas, kad nuo tos akimirkos kai gimsiu, imčiau jausti aplink save tokį pasaulį ir tokią realybę.
Bet kas yra tėvas, motina ir visi kiti mane supantys žmonės ir kodėl jie yra tokie? Tai Kūrėjas parengė man tokią sistemą, kuri manimi rūpinasi. Visas pasaulis, kurį matau prieš save, Kūrėjo paruoštas mano darbui.
Todėl visas mūsų gyvenimas susietas su šiais dvasiniais procesais ir skirtas tam, kad padėtų mums dvasiškai pabusti ir atverti naujus pojūčius. O tu manei, kad šiame gyvenime yra nors viena beprasmė akimirka?

Daugiau šia tema skaitykite:

 „Ateiti ir pamatyti” naują realybę

Daugiaserijinis filmas „Mano gyvenimas”

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>