Vadovas po knygą „Zohar“. Vidurinė linija

Zohar

Ištraukos iš mano būsimos knygos „Vadovas po knygą „Zohar“.

Bendroje sistemoje yra jau ištaisytų sielų. Jeigu mes irgi norime atskleisti Kūrėją, bet jaučiame, kad Jis paslėptas, dvasiniu požiūriu tai reiškia, kad esame „tamsoje“, „naktyje“.
Būtent „naktį“ turime stengtis ir melstis, ir tada tos pačios aukštos sielos, kuriose įsiviešpatavo Kūrėjas, veiks mus per knygą „Zohar“.
Knyga „Zohar“ parašyta specialiai tam, kad užmegztų ryšį tarp mūsų ir šių sielų. Skaitydami „Zohar“ įgyjame ryšį su jomis, ir per šią Knygą jos mums siunčia jėgą, kuri vadinama „į gėrio šaltinį gražinanti Šviesa“.
Nors ši Šviesa neprasiskverbia į mūsų sielas ir jų neužpildo, nes mūsų sielos neatitinka Šviesos („nesutampa savybėmis“), bet ji mus veikia kaip motinos įsčios – gaubia, glosto ir apkabina.
Taip Šviesa pamažu mus taiso tol, kol pradedame jausti ją, ištaisytas sielas, su kuriomis įgijome ryšį skaitydami knygą „Zohar“, ir Kūrėją, viešpataujantį visoje sielų sistemoje.
Ši Šviesa vadinasi supančia Šviesa. Ji įeina į mus, priklausomai nuo to, kiek išsitaisėme, ji užpildo mus ir tampa sielos „vidine Šviesa“, mūsų dvasine gyvybe.
Motinos įsčiose, kurias mums formuoja supanti Šviesa, auga vidurinė linija. Vidurinė linija – tai mano tikslus paskaičiavimas, maksimaliai suderinantis dvi gamtos jėgas – noro jėgą ir Šviesos jėgą, – taip, kad Šviesa ištaisytų Norą.
Ta noro dalis, kuri šiame procese išsitaisė ir tapo panaši į Kūrėją, vadinama vidurine linija. Kitaip tariant, vidurinė linija – tai mano gebėjimo prilygti Kūrėjui dydis.
Tai Kūrėjo pavidalas, kurį šiame procese suformavau savyje, iš savęs. O prasidėjo jis nuo to prašymo – maldos, kuria meldžiausi „naktį“.

Daugiau šia tema skaitykite:

Vadovas po knygą „Zohar”. Pasaulių sistemos formulė

Vadovas po knygą „Zohar”. Kilimas pasaulių pakopomis

Vadovas po knygą „Zohar”. Ryšio su Kūrėju sistema

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>