Pirmasis dvasinis noras jau yra!

Dvasinis darbas, Kongresai, įvykiai

Klausimas: Kodėl po kiekvieno kongreso, po didelio pakilimo ir entuziazmo, visada jaučiame kritimą?
Atsakymas: Tai jau dvasinis procesas. Kongrese įgijome didelį „kli“ (dvasinį indą), prisijungėme prie naujo didelio noro. Ir jeigu po to nieko nepridedu prie šio naujojo noro, jaučiu tuštumą.
Dienos metu susijungiau su tūkstančių žmonių norais ir pajutau mus, kaip vieną žmogų su viena širdimi. Pajutau mūsų tarpusavio laidavimą.
Jaučiau, kad netekau savęs, ištirpau juose, atidaviau save į jų rankas! Galbūt tik tam tikromis akimirkomis, nesąmoningai – bet tai atsitiko! Vadinasi, aš pirmą kartą jau prisijungiau, atskleidžiau dvasinį norą, kli, kurio anksčiau neturėjau.
Pirmiau turėjau tik materialius norus, kuriuos norėjau egoistiškai užpildyti. Tai vadinama gyvūniniu noro lygmeniu.
O dabar pats nežinau, kaip tai atsitiko, bet aš prisijungiau prie kažko labai didelio. Šis susijungimas – tai dvasinio pasaulio, davimo trūkumas, tai dvasinis noras, kurio prieš tai manyje niekada nebuvo.
Dabar man reikia su juo dirbti! O aš jį metu ir noriu grįžti prie savo seno, įprasto noro ir vėl jame laukiu įprastų, egoistinių malonumų. O kas vyksta su tuo nauju, dvasiniu noru? Ar šis didžiulis troškimas lyginant jį su egoistinio noru lieka tuščias?!
Žinoma, mano gyvenimas netenka skonio, nesuprantu, kuo galiu pasitenkinti, kur mano įprasta „mėsa ir vynas“ – jie jau man neteikia malonumo kaip kadaise.
Todėl jau dabar, iš anksto, laukdami būsimo didžiulio suvažiavimo lapkritį, kur atskleisime dar didesnį ir stipresnį dvasinį norą, turime paruošti šiam norui teisingą atsaką.

Iš 2010 m. rugpjūčio 16 d. pamokos pagal straipsnį „Pratarmė knygai Panim Meirot“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>