Kaip suteikti malonumą Kūrėjui?

Platinimas

Platindami kabalos žinias, mes vienijame mūsų sielas ir kuriame erdvę, kurioje Kūrėjas atsiskleidžia visiems kūriniams.
Taip mes įgyvendiname Jo norą ir suteikiame Jam patį didžiausią malonumą.
Jeigu sudėtume visas mūsų kančias ir padaugintumėme iš „Pi Tarach“ (620) kartų – tai būtų panašu į tai, ką Kūrėjas priverstas kęsti paslėptyje, norėdamas suteikti mums galimybę augti.
Kiekvienu į susivienijimą nukreiptu veiksmu mes sustipriname vienijimosi jėgą (masach ir or chozer), pridedame dar vieną sielą prie bendro sielų skaičiaus, reikalingo Kūrėjui atskleisti.
Tuo mes visose sielose sukelsime tokius pokyčius, kad visi staiga pajus Aukštesniąją jėgą, kuri veikia visą mūsų pasaulį, nulemdama kiekvieną būseną.
Ne šiaip sau vyksta žemės drebėjimai Naujojoje Zelandijoje, gaisrai Rusijoje, taifūnai Amerikoje – tai mūsų bendros būsenos dalys, Kūrėjo sukeliamos tam, kad pradėtume kilti Jo link.
O kai pradėsime kilti į dvasinę erdvę ir apie šį materialųjį gyvenimą galvosime tik kaip apie neišvengiamą sudėtinę dalį, nusipelnysime geresnio gyvenimo. Tik reikia bent truputį atskleisti Kūrėją.
Niekas daugiau negali padėti mūsų pasauliui – tik pojūtis, kad visoje Visatoje, gamtoje, tarp mūsų egzistuoja viską valdanti jėga.
Platindami kabalą mes artėjame prie šio tikslo.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kas yra tikrasis „platinimas“?

Gyvenimas ant ugnikalnio

Kelias, kurį tiesiame

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>