Sielų susijungimas = panašumas į Šviesą

Dvasinis darbas, Grupė

Baal Sulamas sako, kad tik susibūrus į grupę galima susijungti su Šviesa. Kitaip Šviesa mūsų nesuvokia – juk turime tapti panašūs į ją.
Ir tada susijungsime kaip kištukas lizde – esant tiksliam atvirkštiniam formų panašumui.
Po to Šviesa galės mus veikti – visas tuštumas mumyse ir jas ištaisyti prilygindama mus sau pagal mūsų norą mokymosi metu.
O tam, kad Baal Sulamo straipsniai būtų teisingai studijuojami, jo vyriausiasis sūnus Rabašas sukūrė ryšių su tėvo kūriniais metodiką. Turėdami ją galime būti tikri, kad viską realizuojame teisingai.
Tačiau nereikia pamiršti, kad visi kabalistai kalba apie grupės būtinybę, kurioje įkūnijame šią metodiką tapdami panašūs į Šviesą.
Žmogus nesugeba to atlikti vienas. Net jeigu yra pakilęs į didelį dvasinį aukštį – nesusijungęs negalės toliau kilti ir netgi išsilaikyti pasiektame lygyje.
Netgi jau pasiekęs 124-ąją pakopą, dirbdamas vienas nesugebės pakilti ant paskutiniosios, 125-osios pakopos.
Prisiminkite istoriją apie Josi Ben Kismą, kuris pasakė, kad palikęs savo mokinius neįstengs tobulėti. Taip pat praras jau pasiektą lygmenį.
Nesvarbu, kad jie maži, o jis mokytojas, svarbu, kad jie kartu. Susijungėme – esame panašūs į Šviesą. Nesusijungėme – nesame panašūs. Tai tiesiog būtina sąlyga!

Ištrauka iš 2010 m. rugsėjo 16 d. pamokos, skirtos Baal Sulamui atminti

Daugiau šia tema skaitykite:

Kaip sušukti, kad būtum išgirstas?

Vadovas po knygą „Zohar“. Grupė – priemonė dvasiškai vystytis

Mes visi atsakingi vienas už kitą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>