Kaip panorėti to, kas svarbiausia?

Dvasinis darbas, Grupė

Po daugelio gyvenimų ciklų, tam tikru momentu žmogus pajunta pirminį pabudimą – atsiranda taškas širdyje (rešimo). Jį sudaro dvi jėgos:
– tuštuma, kylanti dėl laikinos ir mirtingos būties niekingumo, ir nusivylimas šio pasaulio galimybėmis pasiekti pilnatvę;
– tam tikra vidinė „kibirkštis“, nukreipianti jį kažkur, neaišku kur, bet už šio pasaulio ribų.
Iš vienos pusės (žemyn) – nusivylimas, iš kitos pusės (aukštyn) – kibirkštis ir galiausiai žmogus renkasi kryptį. Šios dvi jėgos kartu formuoja jame rešimo – naują jo gyvenimo kryptį.
Šis rešimo atveda jį pas mokytoją ir į kabalą studijuojančių žmonių grupę. Vėliau žmogus palaipsniui suvokia, jog tik susivienijęs su į jį panašiais rešimot, galės su jais suformuoti prilygstančią Kūrėjui davimo jėgą. Ir tai vienintelis jo laisvas pasirinkimas gyvenime, vienintelis jo laisvas poelgis.
Sėkmė priklauso nuo to, kiek žmogui nepaisant visų asmeninių kliūčių pavyks sustiprinti savo kibirkštį padedant grupei. Jeigu sustiprins ją, pajaus, kad reikia tikėjimo (davimo), artimo (kaip priemonės).
Viską lemia sėkmingas įtakos gavimas (sugėrimas) iš dvasinės aplinkos (mokytojo patarimai ir bendra grupės nuomonė).
Aplinka – tai ne tik grupė, draugai, o Šchina. Mano įgytas ryšys su jais – tai ryšys su Šchina, Acilut pasaulio Malchut, bendra Adomo siela.
Draugų susitelkimas, norint anuliuoti savo egoizmą ir pasiekti davimo savybę, sukelia Šchinos reakciją ir leidžia iš jos gauti taisančią Šviesą Or Makif.
Tokiu būdu žmogus ima sąveikauti su supančia Šviesa (Or Makif) , kuri skatina jį atskleisti savyje davimo (tikėjimo) savybę, o joje – vidinę Šviesą (Or pnimi).
Visas darbas – pasitelkus teisingą aplinką padidinti norą įgyti davimo savybę, pakelti šios savybės svarbą. Šito neįmanoma išmokti, apie šį darbą pasakyta – „padarysime ir išgirsime“.
Žmogus stengiasi užmegzti ryšį su grupe, net jeigu nejaučia tokios būtinybės, o kaip atsaką gauna palaikymą ir bendrą poreikį, norą, kurį draugai akumuliuoja tarpusavyje, – tai tikėjimo, davimo savybės poreikis.

Iš 2010 m. rugsėjo 21 d. pamokos pagal Rabašo straipsnį

Daugiau šia tema skaitykite:

Raktas į Šviesą

Kaip veikia ištaisymo mechanizmas

Kaip pajusti supančią Šviesą?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>