Kaip veikia ištaisymo mechanizmas

Dvasinis darbas, Grupė

Klausimas: Kaip realizuoti savo tašką širdyje per grupę, kuri veikia kaip dvasinis stiprintuvas?
Atsakymas: Knygos, grupė, mokytojas, mūsų mokymo sistema ir ryšys su visais visame pasaulyje – tai mūsų naudojamos išorinės priemonės. Tokias sąlygas mums iškėlė kabalistai.
Jeigu formuodami sau išorinius rėmus jas realizuojame ir į šią sistemą įjungiame savo dvasingumo norą, – tai šis noras ima augti.
Iš pradžių turiu tiktai savo tašką širdyje ir jį perduodu draugams, iš jų gaudamas visus jiems priklausančius taškus! Ir ši sielų, mūsų tarpusavio ryšių sistema jau egzistuoja.
Viskas jau paruošta iš anksto pasauliams leidžiantis iš viršaus žemyn, kad iš mūsų pasaulio pakiltume iki pat Begalybės pasaulio.
Man tereikia įstengti įsijungti į šią sistemą: nusižeminti, pamatyti visus kitus ištaisytus ir panorėti per juos gauti taisančią Šviesą.
Ir tada iš visų kitų gausiu jų davimo norus, kurie padidins mano norą. Nors iš pradžių turėjau tik mažą tašką širdyje, ir tai dar neaišku, kur link jis buvo nukreiptas.
Bet aš investavau į grupę, norėjau ten patekti, kitaip tariant, atlikau davimo veiksmą! Ir už tai iš kitų gavau tikrą jėgą, tikrąjį norą duoti!
Tu staiga išvysti, kad iš tiesų šito nori ir tai vertini. Ir tada tu išsigąsti: „Ar išmoksiu duoti Kūrėjui, ar taip ir baigsiu savo gyvenimą?..“
Tai kol kas egoistinės mintys, bet jos jau apie tai, kaip imti duoti! Tai vadinasi „lo lišma“: a) siekti duoti ir b) galvoti apie naudą.
Tai reiškia, kad per grupę tu įgyji labiau vidinę kryptį – Kūrėjo link.
Ėmęs siekti Kūrėjo artėji prie tikėjimo – pritrauki kitokią supančią Šviesą.
Tai nereiškia, kad Šviesa pasikeitė – tu tapai kitoks, ir todėl Šviesa kitaip tave veikia. Dabar ji tau gali suteikti davimo savybę.
O jau įgijęs davimo savybę pradedi kilti virš savo egoizmo…
Tu nuo pat pradžių šito ir norėjai pasiekti, bet Šviesa taip sutvarkė, jog tai vyksta ne per jėgą – o tavo paties noru.
Ir staiga tu jauti, kaip tave užpildo tikėjimo Šviesa – davimo savybė, nes tikėjimas – tai davimas, Bina.
Ji tave ir išlaisvina nuo tavo Ego! Ir tai nereiškia, kad ji visiškai tave išlaisvina iš egoizmo, ji tau suteikia jėgą pakilti virš jo – o tai jau aukščiau machsomo.

Daugiau šia tema skaitykite:

„Kur ieškoti Kūrėjo?“

„Dvasingumo imitatorius“

„Net neveiklumas – blogis“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>