Pagrindinė mintis

Kongresai, įvykiai

Klausimas: Kaip praktiškai kongrese panaudoti „daugelio maldą”? Kokią mintį ir kokį santykį su aplinkiniais turėčiau išlaikyti per visas kongreso dienas?
Atsakymas: Į kongresą atvažiuos 7000 žmonių. Tai – didžiulė jėga! Jei šie žmonės ims nors truputį tarpusavyje jungtis, žinoma, pagal kiekvieno galimybes, juk tarp jų bus ir didelių ir mažų, patyrusių ir naujokų, jeigu jie paprasčiausiai panorės dalyvauti šiame procese, tai šito pakanka.
Juk dvasiniame pasaulyje jėgos kokybė svarbesnė už kiekybę. Jeigu yra vienas žinantis kelią vedlys, tai visi likusieji seka paskui jį ir šis atveda juos į tikslą.
Turime didelę, patyrusią grupę, kuri mokosi jau 15 metų. Šie žmonės supranta ir žino, ką reikia daryti. Ir net jeigu ateina dar keli tūkstančiai naujokų, nėra taip svarbu, juk dvasia ateina iš piramidės viršūnės.
Todėl visi prisijungia prie vienos krypties ir iš „daugelio“ tampa „vienu“: „kaip vienas žmogus su viena širdimi“. Remdamiesi ankstesniųjų kongresų patirtimi žinome, kad būtent taip ir vyksta.
Kongreso metu kiekvienas patiria įvairius vidinius įspūdžius: norisi tai pabėgti, tai vėl sugrįžti. Tai liudija apie vidinio darbo galią, apie žmogaus patiriamų ištaisymų ir išsiaiškinimų intensyvumą.
Per šias tris dienas žmogus pasiekia tokių rezultatų, kurių nepajėgtų pasiekti per metus. Todėl dalyvavimas kongrese ypatingai naudingas.
Kiekvieną dieną kongrese pravesiu tris paskaitas, be to, yra draugų susirinkimai, seminarai, kultūros vakarai, bendros vaišės ir kiti renginiai.
Visų užsiėmimų tikslas – iš daugelio sukurti vieną: kad atskleistume Kūrėją, turime virsti viena visuma. Iš čia suprantame, ką reiškia taisyklė – „Pamilk artimą, kaip pats save”.
Veikdami šia kryptimi, būtinai kažko pasieksime. Negalime pasiekti begalinio ryšio, tačiau mažiausią dvasinį lygmenį, 1/125 ryšio dalį tikrai galime pasiekti.
Tada pajausime, kad tarp mūsų yra nedidelis švytėjimas, kuris mums suteikia dvasinio gyvenimo pojūtį. Šiame pojūtyje gyvename virš kūno, suvokdami kitokią sritį, kitokį išmatavimą, nepanašų į jaučiamą mūsų dabartiniais kūniškais jutimo organais.
Visa tai pasieksime tarpusavio ryšiu, daugelio malda. O „daugelio malda” reiškia, kad prašau gebėjimo duoti daugeliui, idant šioje savybėje pajausčiau viena – Kūrėją.

Klausimas: Kurią kongreso akimirką galima tikėtis tokio pojūčio?
Atsakymas: Tai priklauso nuo pasiruošimo kongresui. Jeigu pasiruošime teisingai: išmanysime medžiagą ir pamokų temas, išmoksime dainas, dalyvausime klausimų sudaryme, atsakinėsime į juos, tai niekas mums nesukliudys baigiantis pirmajai dienai pajausti abipusį ryšį ir mus jungiančią Aukštesniąją jėgą.

Iš 2010 m. spalio 11d. programos „Kabala pradedantiesiems”

Daugiau šia tema skaitykite:

Viskas priklauso nuo tikėjimo sėkme!

Ketinimas be ketinimo

Staigmenos tik dvasiniame pasaulyje!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>