Aukštoji kūrimo matematika

Kūrėjas, Realybės suvokimas

Kūrėjas – nuolatinis ir nekintantis. Tačiau kūrinys negali pajusti to, kas nesikeičia. To, kas nekinta, mes neskiriame, nejaučiame.
Visi mūsų jutimai veikia kontrasto matavimo pagrindu – „Viskas suvokiama lyginant“. Mes skiriame  laiko, judėjimo, jėgos ir tūkstančius kitų pokyčių. Bet tik tada, kai tie pokyčiai yra!
Todėl Kūrėjas demonstruoja mums Save, duoda mums galimybę Jį pažinti per daugybę pokyčių, kurių nėra nei Jame, nei nore mėgautis. Jam tenka sukurti milijardus permainų santykiuose tarp Savęs ir noro, kurios leistų kūriniui pažinti Jį.
Tik po visų šių pokyčių mes pasiekiame ramybę ir tobulumą. Norėdami pasiekti ir pažinti Kūrėją, mes privalome juos praeiti. Visi šie pasikeitimai tyčia sutverti Kūrėjo.
Noras gauti malonumą ir noras jį teikti, davimas ir gavimas, klipa ir šventumas – visa tai sutverta tik tam, kad perteiktų Kūrėjo sukeliamą įspūdį.
Be pokyčių paprastoje baltoje šviesoje mes nieko negalėtume skirti. Mes netgi negalėtume nustatyti, kad ši šviesa „balta“.  Neįmanoma kitaip perteikti amžinos tobulybės ir amžinybės – tik per begalinius pokyčius.
Kažką panašaus matome ir technikoje. Norėdami perteikti kokį nors reiškinį, mes turime jį suskaidyti, suskirstyti į daugybę impulsų, diskretinių dalių, ir perteikti jas aukštais dažniais.
Tik per tokią diferenciaciją (padalijimą), per daugybę mažų pasikeitimų, jų priėmimą ir tolimesnę integraciją (sujungimą)  mes galime perduoti informaciją ryšių linijomis.
Kitą žmogų taip pat galiu pažinti tik iš daugybės pasikeitimų, kuriuos bendraudamas pastebiu jame. Tik surinkęs visus šiuos įspūdžius gali pasakyti, kad jį pažinai.

Iš 2010 m. spalio 17 d. pamokos pagal knygą „Zohar”

Daugiau šia tema skaitykite:

Daugiaserijinis filmas „Mano gyvenimas”

Nuolat šviečianti saulė

Dvasingumas – integrali sistema

Komentarų nėra

Komentarai

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>