Rinkis: 3−5 ar 35 metai

Dvasinis darbas, Grupė

Klausimas: Pasakyta, jog norint išeiti į dvasinį pasaulį, reikia trejų penkerių metų. Kaip likti šiame kelyje, jeigu jau praėjo daugiau laiko?
Atsakymas: Palaikymas tik kabalistinėje grupėje. Be jos neturi jokios galimybės realiai judėti pirmyn ir likti šiame kelyje ne tik metus, bet net iki rytojaus.
Jeigu negaudamas grupės palaikymo gali išlaikyti norą ir mokytis, vadinasi, esi neteisingame kelyje ir apgaudinėji save. Matyt, mokaisi, kad įgytum žinių ar dar dėl kokio nors egoistinio tikslo, bet nejudi teisinga kryptimi.
Pamąstyk, ką bandai suskaičiuoti: kalendorinius metus ar savo įdėtas pastangas? Galbūt per trisdešimt penkerius užsiėmimų metus teisingos pastangos sudarytų tik dvi savaites. Tai kiekgi metų turėtum nugyventi pasaulyje, kad teisingų pastangų pririnktum 3–5 metams?
Bet tu iš tikrųjų per 3–5 gali pabaigti šį darbą ir atskleisti dvasinį pasaulį, jeigu dirbsi su grupe, su aplinka. Vystyk savo norą mėgautis teisingoje terpėje, „geroje dirvoje“, kitaip jis neišaugs, o tu, „nepasinaudojęs aplinka“, sėdėsi, mokysiesi ir žiūrėdamas į laikrodį skaičiuosi valandas. Bet čia ne tos valandos: jos nerodo tavo darbo su aplinka, ir todėl yra nieko nevertos.
Visus tuos metus turi būti veikiamas aplinkos, ir tam nebūtina pralaukti 5 kalendorinių metų, tai ne laiko klausimas. Bet jeigu nesi veikiamas, tai net ir nepradėjai „judėti“ – kokio gi rezultato gali laukti po 5 metų?
O patikrinti, ar gauni jėgų iš aplinkos, galima labai paprastai. Be aplinkos tu iš viso negali turėti jėgų, lyg būtum miręs.
Tik gavęs jėgų iš grupės gebi pakilti, ateiti mokytis, skaityti knygą, galvoti. Tai lyg elektrinė sistema, kuri pradeda veikti, gavusi truputį elektros srovės, o be jos neveikia. Šią „elektros srovę“ gali suteikti tik aplinka.
Juk dvasinis kli – tai būtent ryšys su aplinka, kur ir atskleidžiu dvasinį pasaulį. O jeigu tokio ryšio nėra – nėra kur skleistis dvasiniam pasauliui.

Iš 2011 m. vasario 6 d. pamokos pagal straipsnį „Kabalos mokslo esmė“

Daugiau šia tema skaitykite:

Svarbu kokybė

Ryšys su draugais – ryšys su tikslu

Pliekiant visatos egoizmo botagui

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>