Pasaulio ištaisymas-1

Krizės sprendimas

Uždavinio iškėlimas. Laisvasis pasaulio kritimas į daugybines krizes ir grėsmingas žemiškų išteklių (naftos, vandens ir t. t.) trūkumas lemia būtinybę pasaulio ekonomiką pakeisti saikingo vartojimo ekonomika.
Su šia išvada sutinka daugybė žmonių, įskaitant verslininkus, ekonomistus, politikus ir t. t. Tačiau niekas neįsivaizduoja, kaip žmonių visuomenė galėtų egzistuoti be konkurencijos, „kiekvienam pagal poreikius“ režimu. Dar sunkiau įsivaizduoti taikų, koordinuotą perėjimą prie pagrįstai saikingos gamybos ir vartojimo.
Ateities pasaulis pristatomas kaip saikingo vartojimo visuomenė, kuri tačiau bus sukurta iš nedaugelio po pasaulinio karo išlikusių žmonių. Ar egzistuoja galimybė šalims taikiai pereiti prie saikingo vartojimo praktikos?
Nuoseklaus pasaulinio perėjimo prie išmintingo vartojimo sprendimas.
Sukūrimas kritinės masės intelektualių žmonių, kurie suvokia, kad dabartinė sistema daugiau neveikia. Krizės vaidmuo (priežastis) – būtinumas žymiai padidinti kiekį žmonių, pasiruošusių sąmoningai ir blaiviai vertinti realias problemas.
Svarbiausias šio laikotarpio uždavinys – maksimaliai išplėsti žmonių, suvokiančių šią problemą, kiekį, aiškinant tikruosius mechanizmus, kurie veikia pasaulyje, kad jų požiūris į pasaulį būtų kiek tik įmanoma objektyvus ir konstruktyvus, paremtas teisingomis vertybėmis. Šio laikotarpio pabaiga – kada žmonių, teisingai suvokiančių žmonijos problemą, kiekis taps pakankamai didelis, kad padarytų apčiuopiamą poveikį visuomenei.
Teisingo vartojimo visuomenės modelio sukūrimas, užtikrinantis jos normalų vystymąsi. Modelis susideda iš ekonominės ir dvasinės dalies. Dvasinis vystymasis ir pripildymas turi kompensuoti žmogaus poreikį vystyti ekonomiką labiau nei būtina.
Modelio įgyvendinimas:
a. Tinklinės auklėjimo struktūros sukūrimas ir tobulinimas. Visuomenės mokymas gyventi pagal sukurtą pagrįsto vartojimo visuomenės modelį.
b. Betarpiškas įgyvendinimas
Svarbūs uždaviniai:
Šiandien esame pirmo etapo viduryje.
a. Vystymas tinklinės informacinės struktūros, siekiant aiškinti kritinę žmonijos būklę ir vienintelį ateities visuomenės modelį suaugusiems gyventojams. Vaikų integralaus auklėjimo principų, kaip būtinų, siekiant suformuoti jiems išlikimo naujomis (integralios) gamtos sąlygomis įgūdžius, aiškinimas.
b. Ekonominio modelio parengimas.
c. Dvasinio modelio parengimas.
d. Ekonominio ir dvasinio modelio integravimas į pasaulį per tinklinę struktūrą.

Daugiau šia tema skaitykite:

Permainų metas

Atėjo metas suaugti

Išėjimo iš krizės programa

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>