Eksperto nusivylimas…

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Nuomonė: (B. Linnas, fondo „Naujoji Amerika“ ekspertas): Dabartinė finansinė  krizė – tai „laisvosios prekybos“ krizė, kurią sukėlė tai, kad per pastaruosius metus JAV popierių keitė į gamybines prekes/darbą/ energiją.
Pasaulyje susikaupė per daug dolerių – ir tai išpūtė „burbulą“. Artimiausioje perspektyvoje būtina palaikyti egzistuojančią finansinę sistemą, bet tik tam, kadbūtų galima ją taikiu būdu pakeisti. Paprasčiausias būdas – įvesti vieningą valiutą pasaulyje. Bet, atrodo, tai niekada neįvyks.
Komentaras: Autorius siūlo vieningą valiutą todėl, kad ekonomika yra mūsų egoistinių tarpusavio santykių demonstracija.  Nusivylimas, kad tai niekada neįvyks, suprantamas, bet gamta kančiomis privers mus atsisakyti ne tik nacionalinių valiutų, bet visų ir visokių egoistinių vertybių.
Kabala siūlo kelią, kaip neskausmingai pereiti į ištaisytą dvasinę būseną ir kaip apdovanojimą gauti beribį pripildymą…

Daugiau šia tema skaitykite:

Protingų sąjungininkų beieškant

Šešėlinė vyriausybė

Popierėlis, vertas milijono dolerių

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>