KGB ilsisi

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Šiandien ekonomikos specialistu laikomas tas, kuris geriau moka uždirbti pinigų kito sąskaita, neperžengdamas įstatymo. Mes kalbame apie kitokią ekonomiką, ir žinoti ją privalo visi. Juk ji leidžia pripildyti sielą, o ne kišenę.
Mes patenkiname būtiniausius kūno poreikius (kiekvienas gauna pakankamai) ir rūpinamės tuo, kad išmokytume vaikus ir suaugusiuosius neperžengti šeimos biudžeto ribų. Pirmasis mūsų rūpestis – pagrindiniai poreikiai: būstas, šiek tiek darbo, labai daug mokymosi, maistas, rūbai ir t. t. Visa kita, kas nebūtina, reikia atmesti ir persiorientuoti į dvasinę sritį.
Tai nereiškia, kad papuošalų fabriko savininkui reiks uždaryti savo verslą. Tai irgi reikalinga, bet tokia forma ir toks kiekis, kuris neveiktų mūsų egoizmo. Viskas turi būti subalansuota – bet ne Saugumo komiteto, o pačio žmogaus, kurį keliame į žmogiškąjį lygmenį.
Negalime ir neketiname savavališkai nurodinėti: „Nuo šiandien kiekvienam – po vieną butelį kefyro.“ Reikia pakelti žmones į tokį lygmenį, kad jie patys pasitenkintų saikinga kokybiška mityba.
Naujojoje ekonomikoje nieko neįmanoma įgyvendinti, kol žmogus nėra auklėjamas ir nepakyla. Iš esmės, savo „gyvūną“ paliekame materialiojoje ekonomikoje, o visame kitame ekonomika įgauna dvasinę formą.
Taigi, turime dvi ekonomikas: materialiąją ir dvasinę. Materialioji, kaip ir ankščiau, remiasi piniginiais tarpusavio atsiskaitymais, nors, gali būti, vėliau padėtis keisis. Dvasinė ekonomika privalo tučtuojau aprūpinti viskuo, ko žmogui trūksta. Jo siekimas rungtyniauti, pavydas, neapykanta, vidiniai potroškiai, „kaimyno teisė“ ir t. t. – visas šias tuštumas būtina užpildyti. Negalima žmogaus palikti pusiaukelėje be pagalbos.
Be apmokymo neapsieisime. Kai masės įsijungs į procesą ir priims šiuos paaiškinimus, kiekvienam atsiras aplinka, pripildanti, įpareigojanti, pakelianti jį. Kuo labiau žmoguje virs neapykanta, pavydas, atsitolinimas ir ambicijos, tuo aiškiau jis jaus, kad būtent teisinga aplinka sugeba pripildyti jo norus laidavimu, o egoistiniame pasaulyje jie lieka tušti. Jis ne menkins, o stiprins savo potroškius – ir sugebės juos užpildyti.
Mūsų prigimties neįmanoma nuraminti – tai tegul auga, bet teisingai.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kabala nereikalauja riboti savęs

Ekonomika – jau ne mokslas

Darbo yra visiems ir kiekvienam!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>