Pereikime prie davimo

Integralus auklėjimas

Klausimas: Pristatome žmonėms naują ideologiją – perėjimą iš susiskaldymo bei konkurencijos į vieningumą ir rūpestį vienas kitu, kad būtų patenkinti kiekvieno išgyvenimui būtini ir socialiniai poreikiai. Vadinasi, turime pasiūlyti žmonėms naują socialinių santykių paradigmą. Kuo ji patraukli? Ką veiks didžiulė žmonių masė, likusi be darbo ar dirbanti ne visą darbo dieną?
Atsakymas: Jie mokysis, dalyvaus įvairiuose renginiuose, palaipsniui įgaudami žmogaus lygmens norą ir jo pripildymą.
Klausimas: Bet jie to nenori…
Atsakymas: Jie nori gyventi ir mėgautis, ne tik tenkinti būtinus poreikius.
Kiekvienas žmogus – tarsi indas, pilnas norų. Apatinė jo dalis susijusi su būtinais kasdieniais poreikiais – pavadinkime juos bendrai „maistu“. Tai gyvūninės pakopos norai, susiję su maistu, seksu ir šeima.
Aukščiau yra tai, kas vadinama „pertekliumi“: turto, garbės ir žinių troškimai, priklausantys pakopai Žmogus. Čia man sakoma: „Šią dalį turi pripildyti, duodamas artimui. Viskas, ko norėjai anksčiau, dabar turi būti nukreipta kitų naudai. Tik tokiu būdu galėsi užpildyti šitą indo dalį“.
Dabar žmogus gyvena, kad patenkintų savo poreikius. Kai bus patenkinti esminiai poreikiai, jis pajaus tuštumą: „Mano kūnas aprūpintas, o kas toliau?“ Pertekliaus jis nebesukaups dėl krizės. Tai liečia ir „viršūnėles“ – juk jos taip pat gyvena iš pelnų, kurie, sprogus ekonominiam burbului, išnyks.
„Kuo gi man pasimėgauti kaip žmogui? Na, pavalgiau – o toliau kas?“ Šiuo momentu ir vyksta užpildymo pasikeitimas. Anksčiau kiekvienas norėjo išsiskirti, pasipuikuoti, parodyti savo stiprybę, turtus, – kad kiti pavydėtų. Bet daugiau to nebus. Žemės rutulys neskirtas tam, kad amžinai toleruotų šiuos mūsų žaidimus. Nuo šiol užpildymo pakopoje Žmogus bus siekiama rūpesčiu dėl žmonijos. Negalime ir toliau sunkti vienas kito, bet, priešingai, turime vienas kitą pripildyti.
Tai – vienintelis sprendimas, kurį siūlo kabalos mokslas. Duodamas galėsi užpildyti visus, taip pat ir save, o vien imdamas neužpildysi net savęs.

Iš 2012 m. sausio 8 d. pamokos pagal straipsnį „Valios laisvė“

Daugiau šia tema skaitykite:

Pamokos apie naująjį pasaulį. Įstatymas dėl visuotinio integraliojo raštingumo

Pamokos apie naują pasaulį. Nuleisti garą, bet neišleisti „demonų“

Pasaulio žmogus

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>