Magnetiniame davimo lauke

Dvasinis darbas, Kabala

Klausimas: Kas yra tikėjimas kabalos moksle?
Atsakymas: Tikėjimas – tai davimas, iškeltas aukščiau gavimo. Mes naudojame tikėjimo jėgą, nes žmogus neturi davimo savybės – jis turi ją gauti iš Kūrėjo. Dėl Šviesos poveikio žmoguje susiformuoja  gebėjimas duoti.
Tai tarsi magnetas, laikantis metalo gabalą. Gebėjimas duoti išlieka žmoguje tik dėl to, kad jis yra veikiamas Šviesos. Todėl tai ir vadinama tikėjimu. Juk žmogus turi persismelkti šiuo iš aukščiau skleidžiamu įspūdžiu ir tada galės atlikti altruistinius veiksmus, mąstyti nesavanaudiškai. Tai vadinama tikėjimu.
Jei davimas atsirastų žmogui sutelkiant savo paties jėgas, tai nebūtų vadinama tikėjimu. Davimas egzistuoja vien esant sąlygai, kad Šviesa perteikia žmogui savo savybę ir suformuoja jame gebėjimą duoti. Kūrinio davimo savybė kyla iš žmogaus panašumo į Šviesą, siekio pakilti aukščiau ir todėl vadinama tikėjimu.

Iš 2012 m. birželio 4 d. pamokos pagal Rabašo straipsnį

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>