Anuliuoti save, kad gimtum

Dvasinis darbas

Klausimas: Kovą sakėte, kad iki vasaros pabaigos tikrai įšoksime į dvasinį pasaulį. Vasara praėjo. Jūs sakote, kad būna laiko koordinačių netikslumų. Kokia kita prognozė?
Atsakymas: Aš manau, kad tas taškas, kurį šiandien pasiekėme, iš tikrųjų mus labai stipriai pastūmės savęs anuliavimo link. Juk kokia problema? Reikia anuliuoti save. Jei tai įstengsiu – būsiu už machsomo. Aš manau, kad tas jausmas, kurį gavome kongrese, jau suteikia mums pagrindą. Tereikia tik truktelti, porą kartų spustelti – taip man atrodo.
Kada tai įvyks: tikiuosi, kad tokios būsenos gali atsirasti tiesiog bet kada, netgi per rytinę pamoką. Bet jos turi gimti kritiniu pavidalu – turi būti gimdymo sąrėmiai. Štai jų dar nėra. Gimdymas užsilaiko.

Iš 2012 m. rugsėjo 23 d. virtualiosios pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Nagi, gimkime pagaliau!

Egoizmo bėdos paverčia jį indu

Gimimas: pirmasis sąrėmis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>