Ar aš taisau pasaulį?

Platinimas

Antroji pamoka Novosibirsko kongrese

Klausimas: Kur slypi pasaulio ištaisymas?
Atsakymas: Mes esame bendroje sistemoje, jos aukščiausiame lygmenyje, kadangi patys savaime veržiamės aukštyn. Tokius mus suformavo ankstesni gyvenimai.
Pasaulyje egzistuoja dar galbūt keli skirtingi pjūviai, ir visa ši sistema – tarpusavyje susijusi. Tačiau signalas, iš esmės, eina iš viršaus. Šviesa per mus pereina į pasaulį ir pasklinda. Tai vadinama „pasaulio ištaisymu“.
Aš nė vieno kito neištaisau. Jeigu ištaisome save, tada Šviesa per mus patenka į visas likusias pasaulio dalis. Dauguma žmonių negali pritraukti Šviesos, negali išsitaisyti, jie nesupranta, nežino – jie neturi noro. Nė nebandyk kalbėti su jais apie gyvenimo prasmę… Suprantama, kokia ji jiems yra. Tai nei blogai, nei gerai, – kol kas tokie jų norai. Juo labiau, kad tokių žmonių pasaulyje yra 99 procentai. Mums belieka tik per save taisyti juos.
Tačiau kabalistai kalba ir apie tai, kad vis tiek būtina suteikti žmonėms kabalos mokslo žinių, kad jie pajustų, kad pasaulis turi viltį, kad yra išsitaisymo ideologija, yra pakopos, kurias pasaulis turi įveikti tam, kad išsitaisytų, kad mes galime palengvinti šį kelią, padaryti jį lengvą ir greitą. Jie turi šiek tiek apie tai žinoti, tačiau tik bendrai. O pats išsitaisymas vyksta dėl mūsų vidinės įtakos jiems, kadangi visi mes – bendro tinklo dalys.

Iš 2012 m. gruodžio 7 d. 2-osios Novosibirsko kongreso pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Mes pražuvome? Ne!

Pirštų atspaudai ant apskritojo stalo

Tik vienas dėsnis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>