Kokybinis šuolis į naują pasaulį

Ekonomika ir pinigai, Integralus auklėjimas, Krizė, globalizacija

Negalime kalbėti apie konkrečią būsimos visuomenės formą, nes ji nuolatos keisis, transformuosis.
Pasitelkus auklėjimą, natūraliai, be prievartos perorganizuojant visą pramonę, prekybą, darbo bei socialinius santykius, automatiškai išnyks nereikalingos įmonės, gamybinės atliekos, nebebus teršiama gamta.
Palaipsniui išnyks viskas, kas nereikalinga, tarytum nutekės riebalų perteklius, kuris tik kenkė tiek vartotojams, tiek gamintojams, tiek ekologijai. Imsime gyventi bei vartoti optimaliai, racionaliai. Tai priklauso tik nuo mūsų teisingos sąveikos lygmens. Todėl visko pagrindas yra integralusis auklėjimas.
Tokia transformacija vyks nuolatos. Priklausomai nuo to, kaip mes vis daugiau ir giliau dirbsime, siekdami pajausti vienas kitą, rūpinsimės tarpusavio susivienijimu, integracija, laidavimu vienas už kitą, kai kiekvienas bandys kaip nors  iš vidaus palaikyti kitus, bus matyti, kaip ir ką reikia daryti.
Kadangi užsidarys daugybė nereikalingų įmonių, atsilaisvins milžiniški žmogiškieji ištekliai. Žmonės turės daug laisvo laiko ir užsiims būtent integraliuoju auklėjimu, vieni kitų aptarnavimu.
Tokiu būdu beveik visiškai išnyks dabartinės ekonomikos bazė, kurios gyvybę palaiko tik pirkimas-išmetimas. Dėl to ji ir neturi ateities.
Bet kuo pakeisti mirštančią ekonomiką – nežinoma, nes nėra integraliai mąstančių specialistų. Integralioji ekonomika turi išaugti būtent iš integraliojo auklėjimo!
Tarp mano mokinių yra profesionalų ekonomistų, – ir jie nesupranta, ką reikia daryti, nes patys turi pasiekti integralaus tarpusavio ryšio integralioje visuomenėje būseną. Mums teks išgyventi labai rimtą revoliuciją, visos bankų, finansinės, ekonomikos bei tarptautinės prekybos griūtį.
Perėjime iš senosios į naująją sistemą būtinas auklėjimo periodas – kokybinis vidinis šuolis, prieš žmogui žengiant į naują etapą.

Iš 2012 m. lapkričio 28 d. TV programos „Integralusis pasaulis“

Daugiau šia tema skaitykite:

Žmogus be darbo – ne žmogus

Optimalioji ekonomika

Problema tik viena − tai mes patys!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>