Žemės klimatas keičiasi

Krizė, globalizacija

Nuomonė: Žemės klimatas pasikeitė. 2010 m. balandžio 20 d. sprogus naftos platformai BP į Meksikos įlanką išsiliejo naftos. Taisant skylę į vandenyną pateko 480 milijonų barelių naftos, sunaikinusios šiltąją Golfo srovę, kuri lemia oro sąlygas Šiaurės pusrutulyje. Šaltoji Kurosivo srovė, kurios poveikį kompensuodavo Golfo srovė, šaldo Europą.
Todėl sulaukus 2025 metų vasaromis Europoje bus karšta, o žiemomis šaltis ir amžinojo įšalo zona pasieks Paryžiaus ir Romos platumas. Į Arkties vandenyną sutekančias Sibiro upes sustabdys ledų zona ir per dvejus trejus metus jos užlies Sibiro žemumas, paversdamos jas didžiulėmis pelkėmis. Sachara ir Šiaurės Afrika, kaip būta senovės Graikijos ir Egipto laikais, užaugs miškais. Kiti mokslininkai prognozuoja, kad dėl Saulės funkcionavimo pokyčių mažasis ledynmetis prasidės dar 2014 metais.
Komentaras: Vieningos gamtos dalys (negyvoji, augalinė ir gyvūninė) yra visiškai tarpusavyje susijusios, nesavarankiškos ir tik žmogus savo elgesiu gali laisvai keisti jos būseną. Jei elgesys atitinka gamtą, tai sukelia didžiulį teigiamą efektą, nes žmogus
pakilęs virš savo prigimties, įgijęs pusiausvyrą su gamta, ištaisęs savo egoizmą, tampa aukščiausia gamtos jėga, ir visos gamtos sistemos susivienija, susibalansuoja ir tampa palankios.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kitais metais – ledynmetis

Žemėje prasideda superaudrų era

Dūriai į protezą

Komentarų nėra

Komentarai

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>