Amžinas platinimo laikotarpis

Dvasinis darbas, Grupė, Platinimas

Klausimas: Kai baigsis platinimo laikotarpis, Jūs vėl kalbėsite apie vienijimąsi?
Atsakymas: Platinimo laikotarpis negali baigtis. Baal Sulamas rašo: „Aš laimingas, kad gimiau šioje kartoje, kai galima platinti kabalos mokslą“.
Kabalos mokslas – tai Kūrėjo atskleidimas kūriniams mūsų pasaulyje, o ne tik išrinktiesiems mokiniams. Atskleidimas grupei mokinių nėra Kūrėjo sumanymo įgyvendinimas mūsų pasaulyje, kadangi mokiniai viso labo tik laidininkai, tarpininkai, dirbtinis elementas. Todėl atskleidimas jiems – tai nėra kabala, o tik pirminė sąlyga.
Kai kalbama apie Kūrėjo atskleidimą mūsų pasaulyje, turima omenyje Jo akivaizdų atskleidimą visiems 99 proc. žmonių. Tai vadinama kabala! Visų 99 proc. troškimai – tai ir yra mūsų siela, mūsų indas (kli). Ten mes pradedame suvokti Kūrėją!
O šiandien, kai jūs, mokiniai, tai tyrinėjate savyje, sėdėdami uždaroje patalpoje, jūs tiesiog ruošiatės tai įgyvendinti, bet taip Kūrėjo neatskleisite. Mūsų užduotis – paimti iš masių jų norus, pakelti iki Kūrėjo ir pareikalauti juos užpildyti. Tada Aukštesnioji Šviesa praeis ne šalia mūsų, o per mus – masėms, kad atsiskleistų tokia forma, kokia liaudis to trokšta. Ir tuomet jūs pradėsite atskleisti būtent Kūrėją.
Masėms Kūrėjas neatsiskleis, jie tiesiog pajus, kad jiems gera vienytis ir eis vis toliau. Palaipsniui pajutę vienijimosi naudą, jie ims keisti savo požiūrį: „Vienijimasis įkvepia mums gyvybės, padeda, suteikia galimybę geriau sutvarkyti gyvenimą sau ir savo šeimai. Vienybė – tai šaunu!“
Jie ims garbinti patį vienijimąsi, jo jėgą, o ne rezultatą, kitaip sakant, ne patį faktą, kad pasveiko, o priemonę, kuriai padedant pasveiko: padedant vienijimuisi, tai jėgai, kuri jame atsiskleidžia. Šią jėgą jie gerbs, mylės, sieks jos.
Taip pasireiškia vienijimosi jėgos siekis, kitaip tariant, taškas širdyje! Juk man buvo gera su šia jėga. Dabar noriu solidarizuotis su ja, nes ji suteikia man gėrį. Tegul tai vyksta egoistiškai (ir mokiniams pradžioje vyksta taip pat), bet aš jau susijęs su šia jėga ir toliau kryptingai siekiu jos. Ir ji jau veikia mane kitaip, pertvarko mane į altruistą. Taip tai veikia.
Bet masės yra ant žemesnės pakopos nei mokiniai, todėl jos pradeda nuo paprasto egoistinio indo, o jame paskui atsiranda taškas širdyje. Mokiniai pradeda nuo taško širdyje ir paprasto egoistinio indo. Apatinė pakopa, liaudis, yra po mumis, todėl turime ją perleisti per save ir tik tada pakilsime. Tokia ypatinga sąlyga mums duodama!

Iš 2013 m. rugpjūčio 25 d. pamokos „Klausimai ir atsakymai“ rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Laiko greitinimo  misija

Ar reikalinga kabala masėms?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>