Pagrindinis skirtumas

Auklėjimas, vaikai, Platinimas

Klausimas. Ar mūsų vienybėje prieš platinimo veiksmus gali būti vietos tokioms sąvokoms kaip pavydas ir garbė?
Atsakymas. Žinoma, juk turime reikalą su žmogaus egoizmu, suprantame jo prigimties pagrindą. Tad turi būti ir pavydas, ir valdžia, ir garbė, pagarba, saugumo, išsiveržimo, mėgavimosi ataka ir t. t. Visos šios savybės turi būti gyvybingos.
Vienintelis dalykas tas, jog žmogus visą laiką turi prisiminti, dėl ko jis tai daro: svarbiausia užduotis – atvesti pasaulį į integralią būseną, nes tokiu būdu mes jį pakeliame į aukštesnę energiją, aukštesnį tikslą.
Tai pagrindinis mūsų kampanijos skirtumas nuo kitų kampanijų. Mes ją vykdome remdamiesi šiuo požiūriu: ji – pati pirmoji ir pati paskutinioji. Pirmoji – nes nuo jos pradedame vidinį savęs pačių paruošimą, paskutinioji – nes su ja einame pas žmones ir norime pasėti ją mūsų klausytojų širdyse. Taigi ji nuolat vyksta viduje tos srovės, kurioje mes vedame seminarus, aptarimus, atsakome į klausimus, dainuojame – nesvarbu, kad ir ką darome srauto viduje.
Tai tiksli kryptis link to, kad padėtume masėms tapti viena visuma, nes tokia forma jos prisijungs, palaikys pusiausvyrą su visa globalia gamta. Aukštesnis tikslas – tai pagrindinė užduotis, kuri nulemia visą mūsų metodiką nuo veiksmo pradžios, ir tai – norima pabaiga, veiksmo rezultatas.
Be to, aukštesnis tikslas yra pagrindinė integralią metodiką platinančių įmonių darbuotojų motyvacija. Juk dalyvaudami integraliame susivienijime jie per save perleidžia aukštesnę energiją ir jaučia, kaip ji juos pripildo. Jie tuo gyvena.

Iš 2013 m. rugsėjo 17 d. TV laidos „Kiaurai laiko“

Daugiau šia tema skaitykite:

Ar mano namai iš smėlio – mano tvirtovė?

„Išėjimas į žmones” – pirmas žingsnis Kūrėjo link

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>