Kaip prieiti ligi ašarų vartų?

Dvasinis darbas, Grupė, Ketinimas, malda

Bulgarijos kongresas. Ketvirtoji pamoka
Klausimas. Pasakyta, kad turime prieiti ligi ašarų vartų. Kaip suprasti, jog neapgaudinėjame patys savęs?
Atsakymas. Negalėsime apsigauti, nes esame taip kratomi iš aukščiau, kad galiausiai būtinai prieisime prie to, jog tikrai prašysime Kūrėjo dvasinio išgelbėjimo. Mes turime tiesiog stengtis maksimaliai vykdyti visus reikalavimus, greitinti vystymosi procesą, ir būtinai prie to prieisime. Pažadu jums, nes pats pajutau, kaip veikia ši metodika.
Taip mes vystomės. Pagrindinė žmonių masė, kasdien dalyvaujanti mūsų raidoje, žengia pirmyn. Tikiuosi, kad tai iš tikrųjų artimiausiu laiku ims reikštis mumyse.
Jau šiandien, skaitant Torą ir kitas kabalistines knygas, jums tampa aišku, jog esame teisingame kelyje. Imate jausti ir suprasti, apie ką tose knygose kalbama. Taigi nesijaudinkite, anksčiau ar vėliau vis tiek pravirksite.
Ašaros – tai savojo bejėgiškumo, menkumo būsenos (tai ir vadinama „ašarų vartais“) suvokimas, kai nieko nepajėgiu pats padaryti ir suprantu, kad tik Kūrėjas viską gali atlikti vietoj manęs.
Klausimas. Vis dėlto kaip suprasti, kad iš tikrųjų priėjau prie to, o neapsigaudinėju?
Atsakymas. Nesijaudinkite, jums bus leista tai suprasti. Darykite viską, kas nuo jūsų priklauso, ir jumyse ims skleistis vis naujos ir naujos būsenos. Tai – nauji rešimot. Jiems atsiradus, žmoguje kyla nauji pojūčiai. Tiesiog eikite į priekį ir pamatysite, kaip viskas atsiranda savaime.

Iš 2013 m. lapkričio 1 d. ketvirtosios Bulgarijos kongreso pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Atskleisti Kūrėjo didybę

Melsti vidinės davimo jėgos

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>