Nėra blogio be gėrio

Dvasinis darbas

Dirbdami turime iš anksto susitaikyti su tuo, kad nėra gėrio be blogio ir blogio be gėrio. Mums reikia pasiekti galutinę būseną, kurioje atsiskleis visas blogis ir prieš jį – visas gėris, ir jie vienas kitą papildys. „Šviesos pranašumas suvokiamas tik tamsoje.“ Kuo didesnė tamsa, tuo daugiau turime galimybių prieš ją atskleisti stipresnę Šviesą.
Taip sukurta visa kūrinija, juk visuomet randame joje dvi jėgas, dvi dalis, dvi savybes, kurių šaltinis – Kūrėjas ir kūrinija.
Jei norime judėti pirmyn, žinokime, kad augimas įmanomas tik didėjant negatyviajai jėgai ir prieš ją – pozityviajai. Bet neigiama jėga išauga pirmoji, kaip yra pasakyta: „Ir buvo vakaras“, o tik paskui „ir buvo rytas – diena viena“. Taip visą laiką kaitaliojasi neigiama jėga ir teigiama, neigiama ir teigiama.
Mūsų uždavinys – surasti vietos viduriniajai linijai, kurioje galima egzistuoti, ir nustatyti savo pusiausvyras, subalansuotas būsenas. Pusiausvyra įmanoma tik tarpusavyje susijungus, esant ryšiui. Juk tada kiekvienas prideda savo būseną visiems kitiems, taip suteikdamas pusiausvyrą visiems.
Jei patikrintume pusiausvyros vietą, tai aptiktume joje tiesioginę ir priešingą AVAJA: 10 sfirų tiesioginės ir 10 sfirų atspindėtosios Šviesos – išbaigtą dvasinę struktūrą, vadinamą parcufu. Tai struktūra, pasiekianti pusiausvyrą. Šis principas yra pagrindinis. Dvi priešingos jėgos, siekiančios pusiausvyros, iš esmės, ir formuoja visą tikrovę.

Iš 2013 m. gruodžio 27 d. paruošiamosios pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Stora žievė, kuri slepia tuštumas

Kūrėjas stumia – aplinka gaudo

Atlaisvinti savyje vietą Šviesai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>